Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » EZ mi a fenét jelent? Mert...

EZ mi a fenét jelent? Mert szerintem abszolút nemnormális!

Figyelt kérdés
Az ivással vannak problémáim! Nap közben minden rendben, alig vagyok szomjas, de este 8-9 től valami történik velem. Egyszerűen egész este csak innám a vizet(mivel nem alkoholista vagyok). Olyan mintha a testen nem érzékelné mennyi vizet viszek be, szval folyamatosan kívánom a vizet.Esténként vagy 5 pohát vizet is képes vagyok meginni úgy hogy tudom, nem vagyok szomjas. Az is lehet hogy a cukorbetegségnek vmilyen fajtája? Tudom hogy sok az a vízmennyiség amit este beviszek de csak akkor tudom hogy túl sokat ittam hogy amikor lefekszem nagyon duzzad a gyomrom. Mi a bajom?
2011. dec. 5. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol nap közben? A legtöbb ember ugyanis keveset iszik, rossz a vízháztartása. 3-4 liter a minimum.
2011. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyénenként változik a vízigény. Én 3-5 liter között iszom naponta a jó közérzetem miatt. Ha 2l vagy kevesebbet iszom pár napig szédülök, rosszul vagyok. És egyáltalán nem érzek szomjúságot.


36/F

2011. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az a bajod, hogy napközben nem iszol eleget
2011. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 liter így értettem...
2011. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál napközben többet, hátha csak ez a baj. Ha nem múlik el, akkor nem tudom:D Szerintem estére kicsit kiszáradsz. nem dolgozol hidegben és utána a jó meleg szobában jön rád? Esetleg túl száraz a levegő?
2011. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez minden este így van! SOkszor van olyan hogy 1,5 literes ásványvizeket iszok meg 5 perc alatt! És van amikor max 0,75 litert iszok meg egész nap DE AZ ÉRZÉS ESTE MINDIG UGYANOLYAN!
2011. dec. 5. 23:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Iskolába járok, de ott fűtenek! Itthon lehet nemtudom hogy száraz-e a levegő, de fura hogy csak este érzem ezt és mindig 8 után!
2011. dec. 5. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:
cukrodat nézesd meg!
2011. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak annyi a problémád,ohgy napközben szomjazol... a szervezeted pedig jelez és mire teljesen kiszáradnál jön az ivási roham. Tessék napközben többet inni!!!!
2011. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!