Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz menjek az...

Milyen orvoshoz menjek az alabbi tunetekkel? Fejfajas, altalaban reggel, felkeles utan, neha este is, memoriazavar, figyelemzavar, neha nem jutnak eszembe szavak, lataszavarok.

Figyelt kérdés
Szemuveges vagyok, de mostanaban azt viselve is lataszavarokkal kuzdok. Van, hogy beszelek valakivel es par ora mulva gondolkodnom kell azon, hogy mit is mondott. Neha nem emlekszem dolgokra, amik a heten tortentek, ma peldaul nem emlekeztem, hogy mar bevettem a gyogyszerem (fogamzasgatlo) , csak akkor vettem eszre, amikor be akartam venni, de mar hianyzott a mai napi adag . Nem tudom, hogy ezek mind a stressz miatt vannak - e, vagy valami mas all a hatterben. Pszichiaternel mar voltam, kaptam gyogyszert, nem szuntek meg a panaszaim. Neurologus foglalkozik ilyen tunetekkel? Ha igen, oda kell beutalo, vagy csak eleg ha kerek ott idopontot?
2013. júl. 2. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz menj, ő majd beutal a megfelelő helyekre.
2013. júl. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, neurológus,de oda csak beutalóval mehetsz.
2013. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!