Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tinedzser korban kialakulhat...

Tinedzser korban kialakulhat figyelemzavar? ( tobb dolog lenn )

Figyelt kérdés
Egy ideje azt vettem eszre hogy rossz jegyeket hozok es mivel nincs inyemre a potvizsga el akartam kezdeni tanulni, de leultem a fuzet fele es egyszeruen semmit nem tudtam megjegyezni.... Regen egy vers ment fel ora alatt megtanulni most aligha megy ... Emellett neha fogalmazni se tudok normalisan es nagyon le is vagyok lassulva nincs kedvem sehova menni se semmi... a figyelemzavar mellett megfelelesi kenyszerem is van es a tomeget sem eppen birom.. van hogy rosszulvagyok tomegben el kezd verni gyorsan a szivem szinta mar elajulok... de ezek meg nem is annyira zavarnak mert ezek a jegyeimet nem befolyasoljak ... Valami otlet hogy mit lehet tenni vagy az iskolaban szolni valakinek vagy nemtudom :s
2013. jún. 4. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Általános orvosi kivizsgálás /idegrendszer, vér, hormonszintek, szervek/.


- táplálkozásodon biztos hogy lenne mit változtatni (nem kéne cukrot, gabonát, tejet enni) ezek segíthetnek, mivel nem tudod mitől van a furi állapotod, ezek meg mindenféle gondokat okoznak

- el lehetne járni taichizni, jógázni. gyanítom hogy nem jársz, a jó hatásukra viszont szükséged lenne.


Kivizsgálás és életmód váltás, mindkettő segíthet.

2013. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!