Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, széparcú, nem kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, széparcú, nem kövér nőktől kérdezném: lennétek a barátnője egy ilyen srácnak, ha az arca, frizurája, testmagassága, személyisége tetszik?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 16. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kissé nőies a pózod...?
2013. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért állsz így? Esetleg gerincferdülés vagy mi a gond?
2013. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jesszus milyen tyúkmelled van... :/ gyógytornával segíts rajta, nagyon durva.

Nagyon furcsa a tested... meg a beállásod.

Amúgy ha a többi stimmel, akkor igen.

2013. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Engem a kukacokra emlékeztetsz a Men in Black-ből..
2013. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zakathol ***** válasza:
#3: Az tölcsérmellkas, okostóbiás... A tyúkmell az ennek pont az inverze.
2013. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Engem a kukacokra emlékeztetsz a Men in Black-ből.."


Tényleg.... szóval sztár vagy, hát így könnyebb lesz barátkoznod. :)


Amúgy, ha általános a testtartás, akkor mehetsz csontkovácshoz is. Kb 10 alkalommal megtanulod a gyakorlatokat (bár ez dokitól függően lehet 35-60eFt is), és végezheted otthon is, utána max kontrollra mész be.

De éppen gyógytornán is csinálhatod, ahogyan itt fentebb is mondták, és az még ingyenes is lehet.

2013. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

"Jesszus milyen tyúkmelled van"


De mi férfiak nehogy egy rossz szót is szóljunk bármelyik nő mellére mert akkor utolsó bunkó parasztok vagyunk meg különben is fogadjuk el őket olyannak amilyenek!

Kérdező, szerintem te is vedd fel ezt a "fogadjanak el olyannak amilyen vagyok" gondolkodást, ha te tetszel magadnak akkor tökmindegy ki mit mond a testedről, úgyis lesznek olyanok akiknek te fogsz bejönni.

2013. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt lehet kezelni...
2013. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!