Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért piszkálják mostanában...

Miért piszkálják mostanában ennyire a fiatal kövér tinilányokat? Régebben is így volt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Igen, csak régebben nem volt ennyi kövér vagy ennyire kövér.

28 éves vagyok és mikor én suliba jártam pl álltalánosban a 60 gyerekböl kb 3 volt kövér, úgy kb 10 kiló felesleggel és enegem aki nem volt kövér, de erösebb testalkatú is kövéreztek, pedig mx 2-3 kiló plussz volt rajtam. A mostani átlag testsúly az akkor mint nekem volt annakidején.

Gimiben is pár lány volt6 csak kövér, lényegesen kevesebb mint most, de ott a tüdöbeteg gyerek is járt tornára, csak másikra mint mi.

2009. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Igaza van előző hozzászólónak, én általános iskolás koromból 1 gyerekre emlékszem az egész iskolában, akire azt lehet mondani, hogy kövér.

A mostani fiataloknak kicsit túl jó dolguk van, nem sportolnak, ülnek és nem csinálnak semmit.

Akiket nálunk régen lekövéreztek, azokat most normálisnak látnák.

Az én lányaim is furcsának tűntek az iskolában, versenyszerűen sporolnak, izmosak, a többiek kövérnek és löttyednek néznek ki mellettük.

2009. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez mindig így volt.
2009. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Hát én nem tom h régebben mi volt,mert cs 16 éves vagyok,de azt tom h a mi osztályunkban a 27 gyerekből 3 kimondottan kövér.Túlsúlyos van legal.10.És van egy lány aki 15 éves és nálam alacsonyabb /kb 165 centi/és 90 kiló.El tudjátok képzelni...Soha nem bántanám a testalkata miatt,de tény,h nem sokat tesz érte h lefogyjon.Az egész családja ilyen,sajnos az anyukája sem próbálja fogyókúrára beszélni,pedig nemcsak esztétikai probléma.Később cukorbetegség,magas vérnyomás is kialakulhat.És ne mondjátok h neki nehéz lefogyni,mert benne van a genetikájába stb stb...Másik lány az osztályba szintén 90 kiló volt kb 2 éve,amikor elkezdett fogyózni,most 70 kiló.És neki is az egész családja túlsúlyos.Szóval csak akarni kell.
2009. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Miért? Talán, hogy még pocsékabbul érezzék magukat..arra egy "normális" ember sem gondol, hogy a kövérséghez sok esetben elég komoly depresszió is párosul. depresszió=elhízás elhízás=depresszió

Én túlsúlyos lány vagyok, semmivel sem eszem többet az átlagnál. Nem rohamozom meg tízórais szünetben a büfét édességért, mint a többi lány. 4 év alatt egyszer sem!

Tesi órákat egyszer nem lógom el, a többi normális lány pedig ott ücsörög az öltözőben minden féle kifogásokkal. Felmérésekkor 1 darabbal sem csinálnak többet fekvőtámaszból, felülésből stb. mint én. És akiket ismerek senki sem űz semmiféle sportot szabadidejében.(igaz, én sem) Az ég egy adta világon semmit sem tesznek azért, hogy vékonyak legyenek..Valaki pedig még a levegőtől is hízik.

2009. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Naponta 2-szer eszek, egész nap sétálgatok a barátnőimmel.

Fogytam 4 kg és meg se látszik :/

Mert aki szépnek hiszi magát (vagy az is) az bunkó.

L/14

160/56

2011. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!