Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorpanaszok? Mit tegyek?...

Gyomorpanaszok? Mit tegyek? Igy aludni se tudok.

Figyelt kérdés
Nagyon gorcsol a gyomrom meg a beleim, neha jobban neha kevesbe. Mellette zuborog es eg is. De kakalni nem tudok elmenni. Az utobbi 2 napba rengeteg ragot rajtam el. Volt, hogy egyszerre 10 volt a szamba. (jo tudom hulye vagyok). De lehet ettol ilyen rossz a gyomrom? Es mit tegyek, hogy jobb legyen?
2013. aug. 18. 02:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Na hat erre a kerdesre valoszinuleg mar csak reggel fognak valaszok erkezni, de azert leirom, hogy mi van. Szoval hasmenesem volt, de mar sokkal jobb. Meg a gyomrom zuborog es eg egy kicsit. Ezek lehetnek mind a ragotol?
2013. aug. 18. 03:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább valami vírus, vagy baktérium okozta gyomor-bél hurut lehet. Gondolom nem nyelted le egyszerre a rágókat?
2013. aug. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is tegnap este, de én tejfölös ubisalit ettem és utána tejszinhabos sütit.
2013. aug. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a rágótól, lehet valami olyat etél ami megártott, vagy vírusos. Egyél kekszet, reszelt almát, főtt rizst, ropit.
2013. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! Vacsorara egy majkremes kenyeret ettem meg egy szelet sutit. Azert gondolok a ragora, mert mar delutan se volt igazi a gyomrom meg ra is van irva, hogy hashajto hatasu.
2013. aug. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!