Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszúrtam az egész életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam az egész életem, mert bár már vén vagyok, mégsem sikerült még összejönnöm egy csajjal sem. Így van értelme az életnek? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fogyjál le
2013. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Először is szedd össze magad.

Késő pedig majd odaát lesz.

2013. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még nem sikerült, nem biztos, hogy a jövőben sem fog!
2013. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

hány éves vagy? sose mondd, hogy az egész életed, ha nem tudod meddig tart!

és az életednek csak ez az egy értelme van? összejönni legalább egy csajjal?

2013. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
Már megint te??? Még hány ilyen jellegű kérdést fogsz kiírni ma?
2013. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 The Other ***** válasza:
43%

Csatlakozom az #5-öshöz! Egyszer megkérdezted, kaptál válaszokat. Ha naponta 50x kérdezed meg, akkor se lesz jobb, csak szánalmasabb...


A #7-es komment alapján tuti, hogy az alábbi kérdést is te írtad ki:

"Én főleg arra gondolok, ha pl. a pasi alacsony, az arca nagyon ronda (esetleg még bőrbetegsége is van), és még esetleg túlsúlya is van,"

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4: Már vén vagyok a magam 26 évével, és eddig még egyetlen egy lánynak sem kellettem. Egyedül az élet meg csak kínszenvedés...
2013. máj. 26. 12:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem kellettem, meg még sokezer ember nem kell senkinek.
2013. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
9%
Hát ha eddig tényleg nem tudtál senkit sem összeszedni, akkor kösd fel magad szerintem. Valószínű nagyon ronda lehetsz, ha még egy egyéjszakás kalandot sem sikerült összehoznod. Minek élsz te egyáltalán?
2013. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Kész. Ezt elszúrtad. Itt a vége. 26 éves kor után már elássák az embereket. Ennyi volt. Game over.

SZERINTED????

Ha nem itt nyávognál, hanem tennél magadért valamit, nem kéne arra gondolnod, hogy lehúzhatod a rolót!!!

2013. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!