Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom vagy már...

Lehet valami bajom vagy már csak bebeszélem?

Figyelt kérdés
Rengeteg cukrosat ettem (cukros briós, fagyi, csokis süti, cukorka, nyalóka, tejszínhab) majdnem egyszerre:/ majd colat meg egy kevés kávét is ittam. Tudom nem lett volna szabad.. Azóta minden bajom szédülök, a szívem is szúrt egy picit. Sokat pisiltem, de az már elmúlt sztem a colától volt. Lehet valami bajom a sok cukortól vagy a koffeintől? Vagy csak attól van, hogy pánikolok? De már korog a gyomrom kicsit, mert vettem be emésztéssegítőt, hogy kiürüljön a sok cukor.
2013. aug. 22. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet bajod tőle viszont nyugodtan egyél ha éhes vagy

másik dolog meg kávét ne igyál mert attól szúrt a szíved

2013. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyél ha éhes vagy, de ma már ne egyél több édességet, szerintem ezek után már nem is állszándékodban! Nyugi, nincsen semmi bajod! Túl sokat ettél egyszerre, és egy kicsit megfeküdte a gyomrodat!:)És igen a szíved szúrhatott a kávétól.Most szerintem valami diétásat egyél, és pihenj!:) Jobbulást, meglátod, kutya bajod se lesz!:)
2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja és elfelejtettem mondani igyál sok vizet!
2013. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!