Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, ha este nem...

Miért van az, ha este nem eszek reggel nem vagyok éhes, viszont ha eszek akkor reggelre is az vagyok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha sokáig nem eszel, az anyagcseréd lelassul, a gyomrod összeszűkül. Épp ezért veszélyes az anorexia, mert egy idő után már nem is kell lemondaniuk a kajáról, hiszen nem éhesek.. De ez nem jó, mert utána viszont rögtön tartalékolni kezd a szervezet. Inkább vacsorázz valami könnyűt, pl. salátát, gyümölcsöt, egy kis húst, tojást, tésztát, és reggelire is egyél, pl. teljes kiőrlésű kenyeret, müzlit, gyümölcsöt. ha rendszeresen eszel kis adagokat, normálisan fog működni az anyagcseréd.
2013. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre én is nagyon kíváncsi lennék. Ha este jól bekajálok reggel nagyon éhes vagyok, ha este csak keveset vagy nem eszem akkor nem vagyok farkas éhes reggel.

Első sajnos nem válaszoltál a kérdésre, csak általánosságokat írtál. Konkrét válasz érdekelne engem is.Nem az anorexia meg a többi. Hisz attól senki nem anorexiás, vagy koplal ha egy este nem eszik.

2013. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, ez csak eszembe jutott. Mondjuk ez érdekes, mert én ha este beeszek, egy napig nem vagyok éhes, nemhogy reggel...
2013. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!