Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok a slejm a torkomon, mivel...

Yngve kérdése:

Sok a slejm a torkomon, mivel lehet megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Gondolom az első lépés az lenne, hogy megtudjam, mi okozza ezt, de az orvos erre egyszerűen csak felírt valami köptetőt vagy mi a fene volt az, aztán ennyi volt. Ez több mint 3 éve lehetett. Azóta folyamatos, egyedül fogmosáskor tudok kiköpni egy keveset azzal, hogy mélyre dugom a fogkefét, de gyakorlatilag elkezdtem immúnis lenni rá és megszűnt az öklendezési reflexem. Tudnátok esetleges okokat mondani, hogy az ilyet mi okozza? Vagy még inkább azt, hogy mivel szüntethető meg? :D

2013. aug. 24. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Anya kiskoromban mindig zsíros konyharuhával takarta be a mellkasom este.Büdös volt és nagyon undorító,de megtette a hatását.Próbáld ki te is,hátha jó lesz rá.
2013. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg újra! Menj más orvoshoz ha kell.
2013. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de én is ezzel "küzdök" már vagy 10 éve. Tulajdonképpen nem zavaró, de egy kicsit mindig érzem, hogy ott van.

Nekem akkor szűnt meg egy időre, mikor antibiotikumot kellett szednem más okból kifolyólag.

De eltelt pár hónap, tán még annyi se, és visszajött. :/

2013. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne dugd a torkodba a fogkefét, mert ha megsérted a nyelőcsövedet, nagyobb bajod is lesz a slejmnél. Ha ennyi idő után sem múlt el akkor szövődmény lehet amit szakorvossal kell megnézetni a gégészeten, mintát vesz, elküldi tenyésztésre és ad rá megfelelő gyógyszert.
2013. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szívd fel, aztán köpd ki
2013. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem tíz napos antibiotikum kúrám volt egy szintén kínos dolog miatt :D de abszolút nem hatott, szerencsés vagy, hogy neked igen.


szívom én barátom, de semmi az égvilágon..



hát, asszem ellátogatok egy másik orvoshoz, kössz skacok, ha van még ötlet, jöhet

2013. aug. 25. 00:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem mindegy, milyen antibiotikum.

Én az Aktil Duot szedtem, bemásolom mi mindenre hat.


- a középfül és a melléküregek fertőzései;

- légúti fertőzések;

- húgyúti fertőzések;

- bőr- és lágyrész-fertőzések, beleértve a fogászati fertőzéseket;

- csont- és ízületi fertőzések.


Szerintem ez vagy légúti, vagy lágyrész dolog, vagy egyszerre mindkettő.

2013. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!