Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan slejmes a torkom,...

Állandóan slejmes a torkom, nem tudok megszabadulni tőle, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már közel 1 éve állandó jelleggel slejm van a torkom, mindig fel kell köhögnöm, mert megreked és nem tudom lenyelni sem.

Az orvos ACCt írt fel, de semmit sem segített, ott van. Nem vagyok megfázva, teljesen egészséges vagyok, tudtommal allergiám sincs. Valakinek van valami jó tanácsa?

Köszönöm a segítséget!



2012. szept. 23. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2012. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az nem a torkodban van, amire gondolsz. Hanem a tüdődben. És igen, lehetsz allergiás úgy, hogy nem tudsz róla. Nekem is van, de minden allergia teszt negatív. Orvossal íratok ki Flixonase orrsprayt, használom, mert csak allergia esetén hat. Nátha esetén hatástalan. Próbáld ki.
2012. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom. Köszi szépen, ki fogom próbálni. Nekem valahogy olyan érzésem van, mintha az orromból folyna ez le a torkomra....elég nehéz leírni.
2012. szept. 23. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
A garatnál mintha csordogálna a torkod felé...az allergia pedig. És ingerel köhögni, krákogni vagy csak a torkod köszörülni...
2012. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De vajon mire lehetek allergiás, ha folyamatosan van egész évben? Akkor lehet nem a környezettel, hanem valami étellel van gondom?
2012. szept. 27. 10:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutatott ki a teszt semmit, minden negatív volt. Ki kel tapasztalnod vagy használni allergia elleni szereket, amik elnyomják és annyi az idő..
2012. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Papika71 válasza:
100%
Nekem ugyanez a problemam annyi kulombseggel,hogy sem lenyelni sem felkohogni nem tudom,az az hogy ha le tudok nyelni valamit belole,akkor mintha gumi lenne visszajon.Hja es evek ota van ez.De ha jok az eszreveteleim,akkor ha ideges vagyok(mert eleg idegbeteg fajta vagyok)akkor meg tobb a valadek(slejm)a torkomban.Voltam a Janos Korhazban a gegeszeten,de semmi ertelmeset nem tudtak mondani(nem meglepo).Azt mondtak hogy igyak gyogy teakat.Megprobaltam....meg mindig ott van a torkomban.Ha valaki tud valami hasznalhatot mondani kerlek segitsetek,mert rettenetesen idegesit,es nem utolso sorban sokszor faj is a fejem tole hogy nyelegetek meg krakogok.Raadasul nem tudok futni sem vagy megeroltetot vegezni,mert nem kapok levegot rendesen.Elore is koszi mindnekinek. buffalol71@yahoo.co.nz
2012. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akár a fogkrémtől is lehet! Nemrég váltottam a Dr. Organic Bio teafa fogkrémre és nagyon slejmes a torkom különösen fogmosás után. Biztosan ettől van, ezért sürgősen le is cserélem.

Egyes fogkrémekbe elég sok a mérgező anyag, bár ez félig-meddig BIO fogkrém.

Az SLS tartalmú fogkrémeknél pedig folyton afta volt a számban!


Majd erre váltok, remélhetőleg már jó lesz: Lavera Basis Sensitiv Echinacea Propolis fogkrém ez teljesen BIO és BDIH által ellenőrzött és nem is drága. Állítólag a Dr. Hauschka is jó!


Itt a mérgező anyagok listája!

[link]

2012. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noysy válasza:

Szia.

Egy baratnomnek ugyanez a tunete.

Azt mondtak orrsoveny ferdules.

2017. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 triack válasza:
Ez szerintem reflux lesz.
2017. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!