Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok, vagy mi...

Depressziós vagyok, vagy mi van velem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már egy ideje van, hogy nincs kedvem semmihez, kivéve olyan dolgokhoz, amik egy picit is boldoggá tesznek. Ergo az olvasás például. Interneten szoktam olvasni, de egész nap. Alig mozgok, anyu aggódik is értem. Azt mondja, olyan vagyok, mintha depis lennék. Étvágyam sincs sokszor, leginkább csak ebédelni szoktam. A hangulatom is mindig változik. Néha ingerült vagyok, a kis dolgokon is fel tudom magam húzni, és ez a helyzet, ha érzékeny vagyok. Kábé mindenen el tudom magam sírni, a semmin is. Valamikor meg vigyorgok mint a tejbe tök, és akkor semmi sem veszi kedvemet, szóval nem nagyon értem.

Nagyjából ez van, és légyszi normális válszokat. 13/L


2013. aug. 26. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

pszichologus. valamit tenni kell még most az elején...

amugy meg sportolj valamit,az nagyon sokat segít!! boldogsághormonokat termel többekközött

2013. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, anyu is mondta, hogy már lassan elvisz, de én azt annyira kínosnak érezném. Sport közben nem nagyon szoktam boldog lenni, sőt legszívesebben mindig elsírnám magam.
2013. aug. 26. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor pszichologus! nem kínos..énis jártam,és még járok is. ő segített kimászni a depresszióból! persze ehez nekedis hozzá kell tenni sokat.. de megéri!

írj majd hogy hogy vagy <3

15L

2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)<3 majd megpróbálok beszélni anyuval a dologról. :)
2013. aug. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!