Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is rosszul lesztek, mind...

Ti is rosszul lesztek, mind testileg, mind lelkileg, ha napközben elalszotok?

Figyelt kérdés

Ha napközben rám jön az álmosság, és nem tartom magam szándékosan ébren, hanem ledőlök aludni, akkor felkelek olyan 40 perc múlva, de hatalmas szédüléssel, szájszárazsággal, derealizációs érzéssel (mintha valami rémálomból ébrednék, vagy az életemnek egy más szakasza tartana pl. még mindig a 90-es években lennék), valamint alig bírok járni, esek összefele.


Most is egyre álmosabb vagyok, de nem merek elaludni, mert nem hiányoznak az influenza-szerű testi tünetek, meg az LSD-s gondolkodás.


Ti szoktatok így lenni a nappali elalvás miatt?



2013. aug. 27. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fejem szokott utána fájni
2013. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is
2013. aug. 27. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?
2013. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a közérzetem rossz utána, de az nagyon :S Sokan vannak így, inkább ha álmos vagyok kibírom estig, de nem fekszem le
2013. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sokan lehetünk így, mert minden ilyen kérdésnél reagálnak páran. :)



Kicsi mozgás, séta, koffeines ital kell napközben, a munkában, ha lehet szünet, stb ha álmos vagy.

A napközbeni álmosság szerintem amúgy is attól van csak, hogy "bepunnyadsz", unatkozol, vagy unod, amit csinálsz.



Nálam is szájszárazság, émelygés, fülzúgás van, ha elalszom napközben.

2013. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!