Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most mit csináljak beteg...

Most mit csináljak beteg vagyok? Vagy csak lelkileg? 14l

Figyelt kérdés
minden héten hányinger .( de nem megyek orvoshoz egyszer mendtem és azt mondta lappang bennem vmi és hogy szedjek normaflort meg ha hányingerem van akkor b6-ot már elegem van nem szeretnék orvoshoz menni mert félek hogy gyomortükrözésre küld a szüleim meg csak azt mondják hogy én képzelem be magamnak az egéset meg hogy semmi meg hogy mindig problémázok valamin de én érzem hogy valami nagy baj van velem :( amúgy meg egy barátom sincsvolt egy leggjobb barátnőm aki másfél évve ezelőtt magamra haggyott és azt mondta unta a barátságunkat és egy másik csajjallettek barátok igaz én féltékeny voltam rá mert minden fiú körülötte volt és amikor ott voltak velem nem foglalkozott én bocsánatot kértem tőle előtte sírtam hogy megváltozok de nem érdekelte ,még mindig egy osztálba járunk és mindenki a suliba odavan érte még ha megse szólal akkor mintha ő lenne az atya úr isten már szinte a talpát nyalják és engem meg ő és az új barátnői kibeszélnek mit csináljak? és még ezek a rosszulétek is itt vannak -.- suliba megyek haza jövök és gépezek ,játszok a neten,ennyi ez van a hétvégémmel is sehova nem járok el ,tesóm sincs) 14l
2013. jan. 12. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz. De komolyan! :)
2013. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor lelkileg vagyok beteg?attól leet hányingerem?
2013. jan. 12. 18:50
 3/3 anonim válasza:

Szia!:)


Igen, lelkileg vagy beteg. Nekem is ez volt, amíg nem rendeztem a gondolataimat. A hányingerrel azt jelzi a szervezeted, hogy valamit nem tudsz megemészteni az életedben.

Jöjj rá, hogy mi az, kezdd el elfogadni, gondolkodj pozitívan, és meg fogsz gyógyulni:)

Ajánlom a cickafark teát, ami nyugtatja a gyomrot, ez segíthet lazítani.

Jó gyógyulást!

2013. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!