Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megrazott az aram. Lesz...

Megrazott az aram. Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Szaritottam a hajammikor vegeztem kihuztam a konnektorbol es hozzaertem a vegehez es ereztem, hogy megrazott. Egy pillanat volt az egesz. Lesz valami bajom? es
2013. aug. 31. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel most is írtál, tehát nem vagy halott.
2013. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha még élsz, akkor nem :D

2013. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De kesobb nem lesz belole bajom?
2013. aug. 31. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:
de majd 70 év múlva.
2013. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez már velem is megtörtént, enyén odacsíp de semmi

legközelebb figyelj rá, kicsit kellemetlen, károsodást semmilyen formában nem okoz benned

2013. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megnyugodtam. Maskor nem fogok igy kapkodni
2013. aug. 31. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Már teljesen ki volt húzva a konnektorból, amikor megrázott?

Azok, akiket áramütés ér, 24 órán át megfigyelés alatt tartanak, mivel a későbbiekben komoly gondokat (akár szívmegállást is) okozhat.

Ha már teljesen ki volt húzva a dugó, akkor nem lesz komolyabb bajod, de azért nem árt odafigyelni.

2013. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen ki volt huzva. Csak siettem es gyorsan akartam feltekerni es hamar hozzaertem a vegehez
2013. aug. 31. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiném engem is rázot már meg elég sokszor 14 éves létemre és semi bajom! Egyszer egy egyenáramu valami csipet meg na az sokal durvább volt felkelni se tudtam utána 15 percig! És csak pár volt volt
2019. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!