Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Megrazott az...

Mit tegyek? Megrazott az aram. Ugy felek.

Figyelt kérdés
Delutan megrazott az aram. Ugy tortent, hogy kihuztam a konnektorbol a telefontoltom es hozzaertem utana egybol es megrazott. Egy pillanatra ereztem csak, utana se volt semmi. De nagyon megijedtem es mindent magamba beszeltem. Anya mondta, hogy nyugodjak meg ez nem olyan, nem lesz semmi. De most olvasgattam kerdeseket es egy csomo helyen irtak, hogy bele leghet halni. Ugye nem? Mit tegyek? Orvoshoz max. Holnap tudok menni. De egyatalan kell egy ilyennel?
2013. aug. 31. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor elmondom neked engem számtalanszor rázott így meg az áram.Amikor valakit megráz az áram akkor vagy azonnal belehal vagy nem, neked semmi bajod nem lesz.De nem igaz hogy nem mondták meg neked hogy az áram áthalad a testeden és kész nem maradt benne kártékonykodni...
2013. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Azt olvastam, hogy egy ilyen koboraram is csinalhat verrogot meg szivritmuszavart es 48 oran belul elojel nelkul tortenhet barmi es nagyon nagyon felek.
2013. aug. 31. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj de ez nem okoz, mert nem olyan sok benne a Volt
2013. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De en igy akkor se merek lefekudni se. Es panikolok ezerrel
2013. aug. 31. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvass inkább a pánik káros hatásairól.
2013. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem már a hajszárító dugasza ezerszer megrázott miután kihúztam a konnektorból és véletlenül hozzáértem, ez csak egy kis feltöltődés, ettől nem lesz semmi bajod, nem 220.
2013. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!