Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy menjek ki külföldre...

Hogy menjek ki külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék dolgozni normális bérért,külföldön.Hogyan kezdjek hozzá az álláskereséshez?Angolul és németül beszélek közép szinten.Hol kereshetek állást?
2011. okt. 25. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gyomrod és idegrendszered a beteggondozáshoz, tudok ajánlani egy megbízható céget az Egyesült Királyságban, oda csak társalgási angol kell, azért ,hogy tudj kommunikálni, na meg elvégezni előtte a cég tanfolyamát.
2011. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is definiáld, hogy melyik országba szeretnél mennél. Sok fórum van, ahol külföldi magyarok vannak jelen, azokat átolvasva tájékozódhatsz a lehetőségekről. Utána van mindenki jóbartája, a google. Bár a fórumokon fent szoktak lenni ügynökségek honlanpjai is. Ha nem, hát a keresőprogram... Ott pedig amikor találtál munakügynökséget, a szakmádnak megfelelő pontok alapján kereshetsz. Ennyi.
2011. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is nagyon érdekelne! Én is szeretnék kimenni, csak sajnos én sem tudom, hogyan kezdjek hozzá. :(

Ugyanúgy angol és német nekem is, felsőfokon, spanyol pedig folyamatban.

2011. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jómagam külföldi munkavállalással kapcsolatos tanácsadással foglalkozom,segítek az álláskeresésben,CV-t írok,dokumentumokat fordítok olcsón.Akit érdekel,keressen privátban!
2011. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak válaszoltam.Az utolsónak is megtettem volna,de nem publikus a címe.
2011. okt. 25. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,elnézést,korrigáltam.
2011. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, válaszoltam
2011. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

kapásból 2en behuznának innen.. a fórumból

én angliát ismerem arról tudok érvelni:

ha beszéled a nyelvet tehát anyanyelvi szinten tehát mint egy angol persze akcentus lehet csak érts meg minden akkor szakmádba dolgozhatsz!

van egy nagyon jó magyar közvetítő iroda:

[link] ők nállúk nem is feltétlen kell anyanyelvi szintű nyelv tudás de ha magadnak intézed akor kell legnagyobb angol állás internetes portálok:

www.reed.co.uk

www.totajobs.com

www.gumtree

angliai állami munkaközvetítő iroda adatbázisa:

www.jobcentreplus.gov.uk

ezeken kereshetsz magadnak állást ha tudzs angolul ha pedig az önéletrajzod se tudod megírni angolol mint ahogy ajánlatot is kaptál rá, hogy lefordítsák akkor az csak lehuzás mert önéletrajz oda kell ahova nyelvtudás is!


alap nyelvtudásal kimehetsz és 2héten belül 99% találsz állást mint konyhai dolgozo vagy szállodai éttermi gyári munkás... stb

okt 1 től 21év felett 6,12font a minimál órabér bruttó ez kb 2100ft / óra heti 40ora melo van ha van túlóra akkor azt meg is fizetik majd neked! 2x 3x pénz

amik kellenek a munkavállaláshoz kint angliai lakcím!

angol bankszámlaszám lényegébe enyi indulási tőke ha nem vagy luxus igényű akkor kb 1200font de persze ebben még nincs benne az a pár költség amit ithol el kel intézni ezek inkáb időben költségek mint pénzben de persze van ami fizetős.

de ehez kelangliai lakcím tehát közüzemi számla... ha nem ugy mész ki hogy valakihez akor több idő kell, hogy munkába állhas, állásinterju egyébként mindehol van gyárban is ha gondolod el tudom küldeni a leggyakrabban előforduló kérdéseket!

tudok ajánlani egy szállást magyaroknak biztosító céget ök szereznek neked munkát cserébe, hogy nálluk lax!

[link]


hoszura sikerül az írásom :)


sok sikert a költözéshez

2011. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hú, ezeket a tanácsokat én is köszönöm, bár a kérdést nem én tettem fel. :)

Sajnos angliai (vagy bármilyen) lakcím létesítése egyelőre anyagi akadályokba ütközik, de hátha majd egyszer... :(

2011. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!