Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

sosem volt tökéletes életem de most nagyon rossznak látok mindent. Apukán külföldön dolgozik nagyon ritkán tud pénzt küldeni ezért nincs sok kaja itthon. Eddig a napjaimat a kajálás dobta fel de már ez is megszűnt. Új suliba járok és bár viszonylag jó az osztályom mégis egyedül érzem magam. Kerülöm az emberek társaságát, szeretek itthon lenni egyedül. Ma pl. városi rendezvény van, mindenki ott van én meg egyedül itthon mert igazából nincs is kivel mennem mert egy régi barátnőm már nem foglalkozik velem nem is hiányol. Sok időm van megfigyelni mások életét és ez elszomorít mert a többi ember szép, gazdag stb. vannak barátaik, népszerűek és ez tudom hogy velem sosem fog megtörténni. nagyon szomorúnak és melankolikusnak érzem magamat. Reggel mikor felkelek azt várom mikor lesz vége a napnak. Minden dologban a rosszat látom, mindent kritizálok és minden embert egyre jobban utálok. Magamat meg végképp. Más velem egy időeknek már ilyenkor rég baráti társaságal mennek ide-oda. De én még egy barátot sem találtam magamnak akivel beszélgethetnék.

15/L KÉRLEK SEGÍTSETEK! :(


2013. szept. 7. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne zárkózz be! Engedj embereket magad köré és te is legyél közvetlen és nyiss bátran. Nem várhatod, hogy otthon ülve a 4 fal között majd becsengetnek, hgy: Lehetek a barátnőd??

Menj emberek közé, Ne utáld őket, ezzel magadnak okozol gondot! Muszáj ilyenkor ha egyedül is de kimozdulni. Hidd el, nagyon sok embernek nincsennek világi baráti, de mégis feltalálja magát. Kösd le magad szabadidődben csinálj olyat amit szeretsz. Ne abból indulj ki, hogy mások szépek vagy gazdagok.. nekik is vannak gondjaik épp úgy mint neked. Attól, hogy valaki népszerű és van pénze abszolút nem biztos, hogy boldog is. Sok olyat ismertem életem során akik gazdag családba születtek, mindent megkaptak, népszerűek voltak... de mégse voltak boldogok.A jó életet nem pénzben mérik és népszerűségben, hanem élményekben! Menj, ismerkedj fiúkkal-lányokkal.. ilyen fiatalon kell kihasználni az életet, hisz nagyon gyorsan elrepül..:)

2013. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!