Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy mostanában...

Az normális, hogy mostanában nem tudok enni? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy napom röviden: dolgozom 7-9 órát, pakolok, emelek egész nap. Munka közben nincsen időm enni, örülök, ha cigizni kimehetek, 20 perces szünetem van. Hazajövök, és nem vagyok éhes. Utoljára tegnap este ettem, akkor is keveset. Reggel 4kor keltem, dolgoztam, most értem haza, de nem tudok enni. Nem is korog a gyomrom, pedig szokott. 3 hét alatt fogytam is egy kicsit, pár kilót. Stresszes a munkám, de a magánéletem nem, és nem ér nekem annyit ez a meló, hogy itthon is stresszeljek, tehát jókedvem van meg minden.


De akkor mitől lehet?


21/L



2013. szept. 8. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyókúrázók tudják, hogy egy idő után nem éhes az ember, ha rendszeresen nem eszik. Viszont ez így nem jó a szervezetnek. Tessék reggelizni otthon. 20 perc szünet nem cigire, hanem ebédre van kitalálva. Vigyél valamit enni. Este meg nem baj ha nem túl sokat eszel.
2013. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem fogyózom. Van rajtam pár kiló, de az sem felesleg, csak még nem fejlődött izommá :D Elég jó testalkatom van szerencsére.


Az a baj, hogy reggel nincs időm enni, meg nem is kívánom. Tegnap is voltam a párommal a Kfc-ben, amit imádok, és soha nem utasítanám vissza, de simán végignéztem ahogy eszik, nem akartam venni magamnak.

2013. szept. 8. 15:53
 3/3 Gyémántlány ***** válasza:

A munkahelyi stressz legtöbbször testi tünetekkel jelentkezik, tehát "odabent" még nem is tudsz róla, a tested már jelzi neked, hogy valami nem oké.

Próbálj meg pihenni, többet foglalkozni önmagaddal és a szeretteiddel!

Mindenképpen egyél azért minden étkezésre, ha mást nem, akkor egy almát, vagy pár szem szőlőt, teljesen mindegy, de ne legyen üres a gyomrod soha!

2013. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!