Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja a gyakori gyomorf...

Mi okozhatja a gyakori gyomorfájást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy sajnos elég gyakran érzek erős gyomorfájást, függetlenül attól mit eszem/iszom/csinálok éppen... Nagyon rossz és nagyon fájdalmas, még kihúzni sem tudom magam közbe ha pedig éppen ülök vagy fekszem akkor szinte alig tudok felkelni. Ezt rendszerint hányinger, émelygés, fáradtság is kíséri. Nem tudom mi lehet az oka, az émelygést migrén is okozza, sajnos nekem az is van. Sok orvosnál voltam, de konkrét dolgot nem tudtak mondani. Gyomornyugtató teákat szoktam inni attól általában jobban vagyok, de ezt nem lehet ennyiben hagyni.

Ha valakinek van tapasztalata vagy értelmes hasznos választ tudna adni azt nagyon megköszönném!!! (:

19/L



2013. szept. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyomorfekély,savtúltengés,helycobacter fertőzés,sok oka lehet.
2013. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy az idegességtől is lehet, mert az esetek kb 70%ban idegesség után jelentkeznek a tünetek. De elég zavaró, mert van amikor minden előjel nélkül kezd fájni...:(
2013. szept. 11. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt jó irány. Amúgy egy fekély,savtúltengés,gyomornyálkahártya gyulladás lehet idegességtől is. Gastroenterológián sem mondtak semmit?
2013. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ott nem jártam még, nem utaltak be.

Sokan azt mondják, hogy szájon át vezetnek be egy csövet, hogy meg tudjanak vizsgálni :S Én meg azt hallani se bírom :S

2013. szept. 12. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy pl. fekély alakuljon ki belőle
2013. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!