Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akkor hogy is van ez? H1N1-ről...

Akkor hogy is van ez? H1N1-ről egy cikk, olvassátok!

Figyelt kérdés

[link]

Akkor most aki egészségesen él, sportol-gyümölcsöt eszik minden nap-vitaminokat szed, az ha elkapja a vírust kalap-kabát?!?!

nem értem.....

23/L


2009. nov. 4. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem nyit meg semmit....rossz link ezt írja
2009. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
meggondolta,most meg már tudom olvasni:)
2009. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mit írjak? Az egyik nap még azt olvasom, hogy a vakcinát nem szabad beadni(elvileg orvosok véleménye szerint), a másik nap pedig azt, hogy biztonságos és adjam be rögtön(szintén orvosok szerint).

Szóvaal érthető, ha a helyzet nem átlátható.

2009. nov. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint beoltattam magam és az ég világon semmi bajom nem lett, de egyébként ez jó link, érdemes volt elolvasnom. Én jobban tartok az influenza ismeretlen kórokozójától, mint a vakcina esetleges mellékhatásairól. Egyébként az influenza elleni oltóanyagok gyártása mindig rohammunka, eddig is így volt. Mégsem lehetett arról hallani , hogy akik évek óta beoltatták magukat az aktuális influenza ellen, azoknak bármi bajuk lett volna az oltóanyagtól..... Az lett volna az egyszerűbb, hogy csak annyit mondanak, hogy időben készen van az oltóanyag, amely semmivel nem nagyobb kockázatú mint más védőoltások, amelyek lehetővé tették, hogy ne kelljen rettegni jónéhány súlyos , fertőző betegségtől.... De nem, itt politikát kell csinálni a dologból. Persze a vitamin is jó megoldás, csak nem az influenza kivédésére önmagában. Attól még ugyanúgy elkaphatod. Van ismerősöm, aki csak annyit mondott, hogy ő tavaly télen is homeopátiás gyógyszert szedett és azért nem lett influenzás. Ez hülyeség. Én semmit sem szedtem néha eszem csak gyümölcsöt,és mégsem lettem influenzás (sima influenzát említem).
2009. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egész cikkből egyértelműen az derül ki,h minden korosztály érintett és oltassa be magát!

Senki sem védett ez ellen...nagyon nagy pénz van ennek a hátterében! Sztem ez az egész fel van fújva,ugyanis nézzük csak meg

Ukrajna lakossága jelenleg 46millió fő,ebből 255ezren betegedtek meg és 67en haltak meg

46millió 1%-a 460ezer,akkor most hova ez a nagy riogatás???

2009. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű a cikk annyiban, amennyiben világossá teszi, hogy a fiatal és a fiatalabb középkorú ép immunrendszerrel rendelkező korosztály van a legnagyobb veszélyben, és le is vezetik, hogy miért. Az ok tehát nem az egészséges életmódban, hanem az életkorban és az immunrendszer épségében rejlik. Az eddigi halálozási adatok is alátámasztják a cikket.
2009. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik meghaltak,azoknak mindnek volt vmi betegsége (rejtett v köztudott)-pl. lásd 15éves fiú tüdőbeteg volt,tehát azokat támadja meg,akiknek gyenge az immunrendszere!
2009. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

erről már eddigis tudtunk h a fiatalabb korosztály a veszélyeztetett. de az amit az elején írnak, az egyenesen vicc. hogy az erősebb szervezetűekre veszélyes. szánalmas amit csinálnak ekörül az influenza körül. beetetnek mindennel, csakhogy megfedd a vakcinájukat. komolyan ezmár vicc. és ezt benyeli vki egyáltalán????? ti nemlátjátok h a média eccerűen mindent megpróbál, mindenféle agymenéseket kreál csakhogy fogyjon az oltóanyag????? főleg hogy nemeccer mondták már, hogy az oltóanyag egyáltalán nm érte el a várt eladási szintet. annyira egyértelmű h miért csinálják ezt az egészet. és vannak, akik ezeket beis veszik.

én már nemis azért nm adatom be, mert félek, hanem azért nem, mert az agyamra ment a felhajtás ekörül, meghogy ekkora baromságokkal akarnak beetetni, hát nem....én nemfogok beállni azok közé, akik ezt beveszik. rohadtul nemkellett volna ekkora felhajtást csinálni. eléglett volna ha megcsinálják az oltóanyagot, bejelentik h kész, mindenkinek küldenek vmi felvilágosító szórólapot mondjuk és ENNYI!!!!! ők cseszték el. mindennap más információk a tv-ben, kamu képek ántsz úrról amint beadatja (?!) a védőoltást, téves híresztelések ukrajnáról, nem egyértelmű információk a meghaltakról....eccerűen sunyulnak, felfújják, eröltetik....kikéne rúgni a PR-ost, mert ezt nagyon elcseszték....régebben nemvolt ekkora felhajtás a védőoltások körében, nemvolt ennyire erőszakos a kampányolás, és több ember adatta be magának az oltásokat, és nemis keltett ekkora felháborodást.

viszont jó hír h az embereknek nyílik fel a szeme, hogy a rohadt média egy manipulatív szenny, az embereket pedig dróton akarják rángatni...jó h ezt már egyre többen veszik észre.


a kérdezőnek: ne higyj ezeknek a baromságoknak....az origo olyna mint az rtlklub. hazudik, és ellentétes infókat közöl. nemfogsz belehalni ha gyümölcsöket eszel. gondolj egy sima betegségre, ugyanolyan azis, mint ez a h1n1. ha erős vagy legyűrőd, ha sok gyümölcsöt eszel, az segít. minden orvos ezmellett van, és őket legalább nem fizették, h ezt mondják....

2009. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez az infkuenzaügy túl van pörgetve.Gondoljunk csak bele, eddig is minden évben jött az influenzajárvány ( A,B,C )meg nemtudom milyen, azokba is belehaltak emberek ,csak azt nem tették közzé, nem ilyeztgették vele az embereket.
2009. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!