Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskolai szűrővizsgálat?...

Iskolai szűrővizsgálat? Nagyon ciki kérlek olvassátok el

Figyelt kérdés

Sziasztok! volt a sulinkban egy szűrővizsgálat és kiderült, hogy meg nézik a nemi szervünket.. na és nagyon izgultam, hogy most mi lesz meg minden és amikor rám került a sor annyira ideges voltam, hogy bementem és mikor mondták, hogy vegyem le a gatyámat és mutassam meg a nemi szervem,heréim és húzzam fel a fitymát, erekciót kaptam és az orvosok csak egymásra mosolyogtak én meg nagyon szégyelltem magam.. aztán azt mondták, hogy jöjjek vissza ha lelankad és feltudom húzni a bőrt :S de kb 30 percig folyamatosan állt és nagyon ciki volt.. hogyan tudnék túlesni rajta? veletek előfordult már? ha igen válaszoljatok lécci :(

18 / F


2011. okt. 20. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam olyan iskolai vizsgálatról, ahol a nemi szervet vizsgálták volna. Főleg 18 éves korban. Kamugyanús kérdés.
2011. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért is kamugyanus, mert ilyedségtől az álló szokott lelankadni, a lankadt meg még össze is megy.
2011. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bocsi: ijedtségtől
2011. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Háát, érdekes vizsgálat. Inkább annak örülj, ha áll. Az a ciki, ha lankad :P
2011. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyat már hallottam, hogy tüdőszűrőn elindul a tej a kismama melléből, de hogy parás helyzetben így reagál a f.ok, olyat nem. Szerintem 18 évesnek nem is nézik a micsodáját. Ezt lerendezik 2 éves korban.Persze lehet,de szólnék is a jogvédőnek:))
2011. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi ez mostanság, hogy a nemi szerveiket kell mutogatni a középiskolásoknak?

Nem egy ilyet olvastam, hogy kötelező iskolai vizsgálaton megnézik, meg levetkőztetik a fiatalokat.

Nem olyan rég voltam középiskolás, de nálunk ez nem volt.

Én le se vetkőztem volna egyébként.

Szerintem erre nem kötelezhetnek!

2011. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

KAMU

Amikor leereszkednek a herék, akkor nézik, hogy nincs e baj. Az még nem 18 éves korban van. Idegességtől meg összemegy és nem feláll!

2011. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te agyatlan kérdező! Ha akkor tetted volna fel ezt a kérdést amikor még kötelező volt a katonaság akkor elhinnénk. Így viszont kamu az egész.
2011. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a nemi szerves vizsgálatos cucc nem kamu mert nálunk is volt 3 éve de az nem így volt hogy meztelenül kellett bent lenned és a fitymád huzogatnod, hanem annyi hogy felfeküdtél az ágyra orvos csak egy kicsit emelte fel az alsó gatyát benézett és ennyi volt. Lehet hogy igaz a kérdés de szerintem kicsit kivan "színezve" a sztori.
2011. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Lányokat meg nőgyógyász vizsgálja az iskolai vizsgálat alatt? Kamu!!!!
2011. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!