Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egészséges, ha mindennp...

Egészséges, ha mindennp megeszem egy-két cikk nyers fokhagymát? Milyen előnyei vannak ennek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is ezt határoztam el, de a 3. napon eléggé fájt "valamim", gyomrom, vagy nem tudom mim a fokhagyma gerezdek elfogyasztása után.
2009. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
egészségesebb, ha nem mindennap, csak 4-5 naponta eszed, a környezet sem érez akkor mindig büdösnek, és a gyomor is tud közben pihenni. A hatóanyagai tudnak raktározódni, és valóban nagyon egészséges. Mi is elhatároztuk hogy egy héten egyszer hagyma estét tartunk, lilahagymát is szoktunk enni.
2009. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leginkább este érdemes enni, és akkor sem csak magában, akkor nem lesz vele gond.

Baktériumölő, vérnyomáscsökkentő hatású.

2009. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Azt tartják egészséges,mert rendbeteszi a vérnyomást,és valóban van baktériumölő hatása is,viszont,ha mindennap eszed,akkor eléggé büdi leszel,mert bőrön át párolog,és a gyomor sem bírja.
2009. nov. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg sok jótékony hatása van, véd a baktériumokkal, vírusokkal szemben, rendbeteszi a gyomorműködést.

De mindennapos használatra nem javasolt, ráadásul olyan büdös lennél tőle, hogy a buszon 2 méteres körzetben szabad helyed lenne...

4-5 naponta igen, vagy valamilyen kapszulában, úgy nem szaglik :)

2009. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!