Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasis hatása alatt álló...

Hasis hatása alatt álló "apától" milyen gyereket várhat az, aki ilyennek szül?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy akinek gyereket akartam szülni, nagyon sokszor hasist használt.

Ugye jól tudom, hogy a gyerek nem lett volna egészséges? Milyen fejlődési rendellenességei lehettek volna?...

Kérlek, kíméljetek meg a poénos válaszoktól és a lenéző válaszoktól is. Csak érdeklődtem, hiszen ilyen téren sincs tudásom erről, mert általában csak a szerek hatásairól cikkeznek, nem az utódokra jelentkező hatásokról.

Köszönöm, ha választ kapok!



2013. márc. 16. 14:21
1 2
 1/13 an00nym ***** válasza:
66%

összesen egyetlen ilyen kutatásról tudok, de az a terhesség alatt marihuánát használó anyákról készült, semmilyen rendellenességet nem mutattak ki, évekkel később sem...

bár a durván eltúlzott fogyasztás okozhat enyhe időszakos impotenciát és lassíthatja a spermák termelődését de biztosan nincs semmilyen említhető hatással a későbbi magzatra

bár ez nem feltétlenül tartozik a kérdéshez, azért a mérhetetlen sztereotíp gondolkodásmódot ami érződik belőle talán csökkenti:

[link]

[link]

2013. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem sztereotipnek tartom a gondolkodásom, hanem azokat, akik így akarnak gyereket,őrült felelőtlenségnek, mert a gyereknek nem drogos apa kell, sem anya. Na azért most kérdem én: ha nem árt, akkor talán használ?? durva, ahogy páran látják.

2013. márc. 16. 15:59
 3/13 an00nym ***** válasza:
83%

nem mondom hogy jót tesz, sőt ellenzem hogy terhesség alatt bárki bármit fogyasszon ami káros hatással lehet a magzatra


dehogynem sztereotíp, ha tudományos érdeklődéssel viseltetnél a kender iránt hajad tépnéd az ilyen biológiai képtelenségek hallatán amiket egyesek képzelnek mert média bácsi a fejükbe ültette hogy "a drog az rooosz, ééérteeem?"


drogos apát, drogos anyát? ugyan már... drogos lesz valaki attól hogy hetente megiszik egy pohár vörösbort?, és attól ha ugyanilyen időközönként elszív egy kis hasist?

nem sztereotíp gondolkodásmód az hogy úgy utasítasz el valamit hogy semmilyen komoly tudományos ismerettel/hivatalos adattal nem rendelkezel róla?

2013. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pont ezért kérdeztem, mint ahogy a kérdéskiírásból is kiderül.
2013. márc. 16. 17:08
 5/13 A kérdező kommentje:
én nem azt írtam, hogy életében az illető elszívott már hasist. hanem azt írtam, hogy gyerekcsinálás közben be volt tépve. Nem ugyanaz az előbbit összehasonlítani egy pohár borral már bocs.
2013. márc. 16. 17:10
 6/13 an00nym ***** válasza:
83%

ugyanúgy alkalmazható, feltetted volna a kérdést ha egy pohár bort ivott volna közüsülés előtt?


megértem hogy alulinformáltságból származott a kérdés, én kérek elnézést az agresszív hangvételű válaszért

megpróbálom mégegyszer:

1.nem, rosszul tudod, a gyermeknek ebből származóan semmilyen egészségügyi problémája nem lehetett volna

2.semmilyen fejlődési rendellenesség nem alakulhat ki emiatt

3.mivel az aktus közben állt tudatmodósító hatása alatt biológiailag lehetetlen hogy a már kialakult spermákra ez bármilyen hatással lehetett volna, de az sem számítana ha előtte évekig használta amennyiben nem extrém módon eltúlzott fogyasztásról van szó

2013. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szinte elhanyagolható a veszélyessége ahhoz képest ha például dohányzik, iszik vagy keményebb drogokat használ bármelyik szülő...
2013. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem magzatra csak akkor hat a várandós anyuka mellett szívja,de aki ilyen embernek szül az se lehet külömb.Örülj h időben megszabadultál tőle!!!!!
2013. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az utolsó szólt legjobban a szívemhez, milyen igaz!!!!!! : Köszönöm még egyszer! És mindegyik hsz-t.
2013. ápr. 3. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Sajnálom, hogy ilyen korlátolt felfogású vagy. Ezen senki sem tud változtatni csak te magad, olvass és megérted. Kár hogy elhitted amit a média beléd sulykolt, de ez nem igaz.
2013. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!