Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van ilyen iszonyatos...

Mért van ilyen iszonyatos hányingerem?

Figyelt kérdés
ma jött meg reggel,de iszonyat görcsölök és nagyon hányingerem van?van valami ötletetek rá hogyan múlasszam el?már vettem be nos-pa-t egy órája de semmi hatása:(
2010. szept. 18. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez vígasztal, én is hármasával szedem a nospa fortét, pedig elvileg nem szabad, de csak úgy hat :)

Ha van otthon valami alkohol, akkor igyál belőle (vagy egy órát azért még várj a gyógyszer miatt). Az alkohol, főleg a rövid vérbőséget okoz, gyorsan hat, oldja a görcsöt.

Ha nem akarsz inni, akkor vegyél be két nospát egy óra múlva és feküdj le aludni egy meleg vizes palackkal.

2010. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, én kettesével szedem :))
2010. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Algoflex M-t ajánlom, nekem nagyon bevált, 15-20 perc alatt elmulasztja a görcsöt. meleg vizes borogatás, gyógytea is segít.
2010. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már letusoltam ,ágyba bújtam,van itthon jó vörösborom ,szerintem elkortyolgatom.de soha nem tapasztaltam effélét,a hasam jó szokott első nap görcsölni de hogy még hányingerem is legyen ennyire.reggeltől az van.:(

köszönöm a tanácsodat

2010. szept. 18. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

elfelejtettem a tuti módszert: megelőzés.

Szívből ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki legalább, hogy nem akkor veszi be a gyógyszert, mikor már fáj, hanem mikor még semmi baja nincs. Én mikor a naptárban látom, hogy jön a menszi, már beveszek naponta egy nospát, ha megjön a vérzés, de még nincs fájdalom, akkor szintén bekapok egyet. Megelőzés, a legjobb védekezés. Biztosan tudja mindenki magáról, mikor kezd el görcsölni, én a vérzés megindulása utáni első pisiléskor kezdek fájni.

Úgyhogy előtte beveszem a gyógyszert, így a görcs ki sem alakul.

Próbáljátok ki, beválhat.

2010. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!