Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (Xanax 0.25-t napi 2x) írtak...

(Xanax 0.25-t napi 2x) írtak fel, valamint mg-t és milgammát. Ezeket 2hónapig biztos szednem kéne. Viszont rengeteg rossz dolgot hallottam a nyugtatókról, és félek szedni. Érdekelne, van-e más megoldás, vagy ki mit tapasztalt xanax szedése alatt!?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
engem kiut napi 1x is a xanax bar nekem nem irta fel az orvos... szerintem semmikeppen sem egeszseges es roncsolja az idegrendszert is de ahogy erzed..
2011. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mire kaptad?
2011. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem szedném be. Van más megoldás.

[link]

2011. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen szeded, akkor 1-2 hét alatt hozzászokik a szervezeted és már nem fog kiütni.

Én is szedtem néhány hónapig és az első időszakban eléggé lenyomott, de később már csak a jótékony hatásai voltak.


Erre is rá lehet szokni, abbahagyni csak fokozatosan szabad, így nálam nem voltak elvonási tünetek.

Nem tudom, hogy mire kaptad, de gondolom nem viccből írták fel. A 0,25-ös nem nagyon erős, de azért inkább hét végén kezd el szedni, hogy ne a suliban/munkahelyen érjenek meglepetések.

2011. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Idegi alapú rosszullétekre kaptam.Sajnos kénytelen leszek szedni mert nem hiszem hogy együtt tudok élni a rosszullétekkel,más megoldást pedig nem találok...
2011. okt. 6. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:

11.53 vagyok

Szerintem ne aggódj miatta, nyugodtan szedd be, nekem sokat segített, bár én sem vagyok annak a híve, hogy nyakra-főre gyógyszert szedjek, de sajnos vannak olyan helyzetek, amiket nem lehet másképpen kezelni.


A 0,25-ös nem egy drasztikus szer és, ha a helyén kezeled a dolgokat és nem utolsó sorban megszűnnek az okok amiért rosszul érzed magad, akkor letenni sem olyan nehéz. A lényeg az, hogy ne egyik napról a másikra hagyd abba, hanem először csökkentett adaggal, aztán lassan el is lehet hagyni ( ez szintén 2-3 hét alatt megvan )

2011. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Mostmár nem félek tőle annyira.Remélem segíteni fog nekem is,és elmúlnak a rosszulléteim.Bízom benne idővel újra a régi lehetek gondok nélkül.

2011. okt. 6. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg napi kétszer felet beszedni. Mivel nem szedtél még ilyet, lehet még ez is erős lesz. Én is szedtem már kétszer is és nem nehéz leállni róla.
2011. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kávézni lehet mellette?Mert napi 2-t inni szoktam.
2011. okt. 7. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos kávézni.
2011. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!