Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 2 napja folyamatosan...

Már 2 napja folyamatosan szédülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg csak akkor mennék orvoshoz, ha nagyon muszáj, jó lenne ha itt is kaphatnék valami tippet. Tegnap reggel még jól voltam, kora délután hirtelen megszédültem, de nem zavart, szokott ilyen lenni, aztán gyorsan elmúlik. (Tudni kell, hogy elég alacsony a vérnyomásom) Aztán ezután a megszédülés után egész nap szédültem, nem forog a világ, de mintha a fejem belsejében szédülnék. Nem egyenes a kép amit látok, rossz a közérzetem, de dülöngélni nem dülöngélek. Ha viszont lefekszem, forog velem minden, csukott szemmel, olyan érzés, mintha leesnék. Ez ma egész nap tart, és szerintem még rosszabb is. Volt már veletek ilyen? Ha igen, mit tettetek? Mi lehet az ok? Mi mulasztotta el?
2013. szept. 19. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
folyadékot iszol eleget?
2013. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szellőztess, oxigénhiány is lehet. Aludj egyet hátha elmúlik, ha nem, akkor doki.
2013. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat iszom, sokszor is pisilek tőle. Hát tegnap elaludtam 10 előtt, ma ugye kelnem kellett háromnegyed 6-kor a suli miatt, de nem érzem magam fáradtnak, viszont aludni nem tudok most, mert a szédülés fekve szörnyű!
2013. szept. 19. 15:43
 4/13 anonim válasza:
Mikor megláttam a kérdést előre tudtam, hogy alacsony vérnyomás... Ahogy tovább olvastam te is megerősítetted bennem és a további tünetek is arra utaltak... Ha még mindig érzed mérd meg a vérnyomásod és ha 100 Hgmm alatt van a felső érték akkor igyál egy dupla kávét! Ha nem segít irány az orvos, mert lehet idegrendszeri, keringési probléma, de akár fül gyulladás is okozhatja, de nem panaszkodtál fül fájásra... Na de sok más oka is lehet nem akarlak megilyeszteni de menj el rendelésre! Sajnos még az agydaganat is okozhatja...
2013. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Ha holnapra sem enyhül, biztosan elmegyek orvoshoz.
2013. szept. 19. 15:58
 6/13 anonim válasza:
De mérd meg a vérnyomásod!!! Meg azt elfelejtettem írni, hogy a vércukor szinted is!!
2013. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom az imént 105/75/59 volt. Ez a korábbi értékekhez képest nagyon is jó, szerintem.. de továbbra is szédülök...
2013. szept. 19. 17:04
 8/13 anonim válasza:
Az miatt akkor nem... Cukor? Meg tudod valakinél mérni?
2013. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
De holnap mindenképp az orvosnál kezd! És majd közöld mit mondott!
2013. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben. :-) Köszönöm, hogy érdeklődsz. Cukrot nem tudunk mérni, de holnap megyünk orvoshoz.
2013. szept. 19. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!