Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet az valami betegség...

Lehet az valami betegség tünete, hogy minden ok nélkül egyszer csak elkezdek sírni?

Figyelt kérdés

Ez így elég érdekesen hangzik, de nem vagyok depressziós, nem vagyok szomorú, semmi sem történik, olvasok vagy nézek egy filmet, és hirtelen "rámjön" a sírás, ami 1 percen belül el is múlik.

Sosem voltam sírós, ha elestem, fájdalmam volt, vagy az esküvőmön, egyszer sem sírtam, tesómmal ellentétben aki mindig sírt, de ez nem számít.

Zavarni nem annyira zavar, szerencsére egyedül dolgozom, így eddig senki nem látta, de kezdek aggódni, mert már 2 hete ez van, és nagyjából 1,5 óránként van.

Elmennék dokihoz, de elég hülyén hatna odamenni, hogy a panaszom sírás.

Nem menstruáció miatt van, az mindig rendszeres és tünetmentes volt, és 1 héttel utána kezdődött, nem előtte vagy alatta.


23/N


2013. szept. 20. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
az ember melegségre vágyik (milyen szép közhely) ... te hidegben vagy
2013. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!