Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Miért nem hizok?

SOS Miért nem hizok?

Figyelt kérdés
158cm és 38 kg lány vagyok, 20 éves. mindig vékony voltam, de hizni szeretnék, eszek rendesen napi 4x. estére mikor mérem magam mindig 1kgval több vagyok de reggelre megint 38. mit tegyek ??

2013. szept. 15. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,vizsgáljanak főleg pajzsmirigy működés irányába,mert pajzsmirigy túlműködéskor jellemző,az,h.jó étvágy mellett sem hízik valaki. Ha nem találnak semmi kórosat,el kell fogadnod,h ilyen alkatú vagy,gyorsabb az emésztésed. Valószínűleg bizonyos kor felett kezdesz el hízni egy kicsit.
2013. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos voltam már tavaly és nem találtak sehol semmit. :/ anyukám is vékony volt, igaz ő 45kg. és szülés után hizott meg...
2013. szept. 15. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg genetikailag vagy ilyen. Én is ilyen voltam, kb. 40 éves korom körül kezdtem hízni,még a szülések sem "segítettek". De ne bánkódj, egészségügyi szempontból ez nagyon jó így. És valószínűleg idős korodban sem leszel "bálna":)
2013. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!