Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 13 éves vagyok, olyan érzés...

13 éves vagyok, olyan érzés mint ha álmodnék ez többször is előfordul egész napra . Mit lehet ilyenkor csinálni? Mert félek, hogy hetente 3 is előfordul

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor csinálni ?

#Álomérzés
2013. szept. 21. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy elbambulsz és akkor képzelődsz és nem figyelsz a külvilágra?

Ez velem is gyakran előfordul. Túl unalmas az iskola :D

2013. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez olyan mint ha valami kisfilmet néznék a saját testembe szerepelve ...
2013. szept. 21. 12:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, fáradt vagy, ennyi az oka, velem is volt ilyen. :) Próbálj meg korábban lefeküdni, pihend ki magad rendesen. Ha ilyen érzésed van rázd meg a fejed, dörzsöld meg a szemed és ha teheted esetleg mosd meg az arcod, szerintem segíteni fog.
2013. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges , hogy aSZTrálutazol ?

(kilépsz a testedből a lelkeddel, és a tested pihen a lelkeddel barangolsz közben ....

Álmunkban is megtörténhet ez.

Ez most csak egy felvetés volt tőlem. :)

2013. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem is elofordul ilyen. En ilyenkor belefogok valami hetkoznapi dologba, hogy 'visszaterjek':D
2013. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Ezt hívják elbambulásnak, vagy zoomolásnak. :) Sztem kezd az agyad gondolkozni. :)
2013. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én is 13 vagyok és velem is előfordul egész napra én próbálom csipkedni magam, hogy olyan legyen, montha ébren lennék, de nekem se sikerül :/
2013. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem derealizáció, ha nem múlik el, akkor keress fel egy pszichiátert/háziorvost
2013. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azt hittem eddig hogy csak velem tortent meg ilyen.
2014. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül olyan hogy normálisan teszed a dolgod, mondjuk az iskolában vagy munkahelyen vagy beszélgetsz és egyszer csak egy picit megszédülsz aztán olyan minta csak most keveredtél volna oda és nem érted miről beszélgettetek vagy ilyesmi... velem ez szokott történni
2014. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!