Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre többször pánikrohamom...

Egyre többször pánikrohamom támad felgyorsul a légzésem és az ájulás szélén vagyok halucináció is részben előfordul. Mi lehet velem? Többi lent

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta félek a kutyáktól, de a minap jött 1 és megugatott... se szó se beszéd rohanni kezdtem mint 1 gepárd majd kb 50 méter után összeestem könnyezni kezdtem majd szitne már halucináltam hogy épp megesz a kutya, majd mikor megnyugtatott 1 ismerős (örök hála) elmúlt.

de egyre többször van ilyen velem. de van hogy minden külső tényező nélkül, csak spontán hirtelen úgyárzem hogy figyel valami és a hátam küzepe fele a nyakam végétől kicsit lejebb egy rémisztő borzongás kezdődik és onnan már jön a könybe lábbadt szem és a pánik olykor már halucinációs foszlányok is amitől aztán végképp kiakadok és hangosan lihegni és furcsa síró hangot adni de percek alatt elmúlik. mit tegyek? mi bajom lehet?


2012. máj. 30. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóljál anyukádnak. A pánik nem játék.
2012. máj. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezt hogy értessem meg vele normálisan? vagy azt fogja hinni hogy viccelek, vagy azt hogy haldoklok. :/
2012. máj. 30. 01:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Aki tudja még légyszi írja le, hogy mi bajom lehet
2012. máj. 30. 01:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegség/szorongás. Magyarázd el anyukádnak hogy ez nem játék és csináljatok vele valamit, mert minél tovább húzod rosszabb lesz. Ha nem hiszi el hogy bajod van, addig mondjad neki amíg meg nem érti. Én is emiatt szívok, mert anyának lehetetlen elmagyarázni, hogy ilyenek léteznek -.-" Hátha neked sikerül :) Ez még nem olyan súlyos úgyhogy szerintem egy kis segítséggel "meggyógyulhatsz". :)
2012. máj. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek ha hazaér mindenképp megpróbálok vele beszéni.
2012. máj. 30. 03:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké írd meg hogy mi van kiváncsi vagyok :)
2012. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!