Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet herpesze attól...

Miért lehet herpesze attól valakinek, ha jóízűt eszik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
attól nem lehet
2009. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de lehet..nekem is volt már olyan, meg mást is ismerek,akinek ettől volt. mondjuk nagyon éhes vagy egy konkrét ételre, és miután megeszed, nagyon jól esik és pár órán belül kialakul a herpesz.
2009. nov. 5. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Tevhit, a herpesz nem a jóízű kajától van,és valaki után ittam....-tol van minden fajta herpesz nemi uton terjed ez egy virus,es azert tör ki időnként mert a szervezet immunja pont akkor a leggyengébb,es mindenhol ki jöhet nem csak a szadon!! De van ra kenöcs amitöl hamarabb el mulik.
2009. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már hogy terjedhetne csak nemi úton? Akkor nekem hogy lehetett herpeszem kábé 11-13 koromban is, amikor semmi közöm nem volt a fiúkhoz?
2009. nov. 8. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

herpesz a szádon?? az érintkezés útján is terjed, de amúgy mindenkiben bennevan természetesen is, csak aki fogékonyabb rá, annak kijön magától is.ű


deha arra gondolsz ami a szád sarkába jön ki, az nem herpesz. azcsakegy sebszerűség, ami attól van ha pl túlsokszor nyitod nagyar a szádat-

2009. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt a herpes simplex nevű vírus okozza,ami szinte mindenkinek bekerül a szervezetébe,de sok embernél nem okoz tünetet.Bizonyos tényezőkre aktiválódik,mint például a stressz,hormonális változások,kimerültség.És igen,sok embernél pont az a dolog váltja ki,hogy nagyon kíván valamiféle ételt,és jóízűen befalja!:)

2009. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi,végre valaki válaszolt :)
2009. nov. 9. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már ilyen! Nagyon kívántam már napok óta a csokit és végre vettem magamnak. Szinte egyben nyeltem le, annyira jól esett, aztán hamarosan ott virított a számon a herpesz :=)
2009. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
34%

Apám volt így többször, a kérdés szerinti helyzetben.

Nekem is van herpes simplex, de nem vészes, és nem függ össze nekem a kajával, de a kimerültséggel határozottan igen.

Arra gondolok, hogy ha jól bekajálsz, akkor az emésztés elveszi az erődet, elálmosodsz, elgyengülsz és lerohannak a vírusok. (Alapra el vannak nyomva, szinte karanténban vannak, de ha tudnak, akkor előjönnek.)

2009. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!