Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel nem megy le semmi kaja...

Reggel nem megy le semmi kaja a torkomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindenfélét enni reggel: joghurt, ropi, keksz, tejberizs, ha reggel eszek, úgy érzem felfordul a gyomrom és ki fogom hányni a kaját, de érdekes, hogy este meg semmi bajom a kajával. Viszont reggel állandóan hasmenésem is van. Szóval valami olyan kaja kéne, ami folyékony (mert a rágás az esélytelen), rengeteg kalóriát tartalmaz (hogy ne morogjon a gyomrom, mikor épp nem kéne), és nem hajt meg még jobban... létezik? vagy ha nem, hát mi tévő legyek? Nem normális, hogy egész nap nem eszek, este meg igen.

2013. szept. 27. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Banánturmix, kakaó csak lemegy. Persze ha reggel nem meg,y akkor ne erőltesd, ehetsz tízórait is, pl, gyümölcsöket, vagy egy szendvicset.
2013. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Pumpával próbáld azzal biztos lemegy
2013. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja csak az a baj, hogy az ilyen tejes dolgoktól éhgyomorra nagyon elkezd fájni a hasam. Köszi az ötleteket, lehet, hogy a gyümölccsel fogok próbálkozni, vagy maximum még zacskós levessel.

A pumpát nem próbálom ki, ha nem baj, második hozzászóló :D

2013. szept. 27. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de reggelire zacskós levest enni szerintem nagyon gáz :) Én is elég válogatós vagyok, reggel csak egy teát szoktam inni, amíg készülődök, aztán útközben szoktam szerezni valami normális péksüteményt, azt szoktam enni napközben. Aztán sajnos én is este eszek rendesen. Hacsak munka miatt nem kell reggelizned, akkor szerintem ne erőltesd. Vagy egyél almát, azt útközben is lehet, banánt, vagy én például sokszor kekszet áztatok meleg teában. Direkt nem nyomok magamba kaját, azt nagymami már letudta.
2013. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A zacskós levesektől a hideg ráz :D


Amúgy én sose reggelizek, ugyanúgy alig megy le a torkomon, csak bedobom a kávét és jóvan....nem vagyok éhes, egyáltalán nem, legalább 10-11 óra mire megéhezem...

2013. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg puffasztott kölesgolyót majszolgatni. A kölesben sok értékes dolog van, a puffasztottat pedig nem kell rágni. Amíg reggelente készülődsz, be-be kaphatsz egy-egy darabot, és az szépen elolvad a szádban.
2013. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sokáig én is így voltam. Rájöttem, ha iszok egy pohár vizet, utána már tudok enni rendesen.

ehetsz pl. zabkását. Nem kell rágni, lassú felszívódó, egészséges szénhidrát :)

2013. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!! :)
2013. okt. 2. 09:56
 9/10 Benkoos válasza:

Kávézol/cigizel?Én keményen,reggel azzal indítok,persze nekem nem megy le semmi reggel 7-8 előtt,a kávétól viszont émelygek 6 óra,fél hét felé,ha pl.5 kor ittam.

Szóval,ha is-is,akkor próbálj leszokni róla,hogy reggel is-is,de a kv-ról mindenképp!

2013. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aha, mindkettővel élek. Hát, köszi :)
2013. nov. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!