Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhat ez a fájdalom?

Mire utalhat ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Nos, mivel ma már nem jutok el az orvoshoz, meg hétvégén se nagyon, ezért szeretnék legalább tippeket kapni, mitől lehet?

2 napja hogy eddig nem tapasztalt fájdalmat érzek időnként a bal derekam táján hátul, a medence környékén.Leginkább talán úgy jellemezhetném, hogy kissé tompa , szúró fájdalom, ilyen kis görcsök csikarnak ott néha belém, csak pár másodpercre, aztán egy időre elmúlik.Van, hogy hosszú órákig nem érzem, éjjel egyáltalán, úgyhogy legalább aludni tudok hál istennek tőle.Tegnap előtt vettem észre hirtelen, ebédnél ülve.Egyszer csak elkezdődött és azóta néha visszatér.Szóval semmi okot nem tudnék rá mondani, mitől lehet..

Csak úgy hopp, elkezdődött..

Mivel nem állandó ez a fájdalom és más tünetem egyáltalán nincs, így gondoltam várok a dokival, hátha elmúlik, ahogy jött, de most már kezd idegesíteni.

Van valami tippetek, mitől lehet?Mozgástól nem függ.Úgy tűnik, mindentől független.


2013. okt. 4. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Vesekő vagy más veseprobléma lehet leginkább. Ne várj a dokival, ha vesekő, akkor arról tudni kell (és kapsz gyógyikat, amik segítenek kihajtani), ha meg fertőzés, az meg magától nem múlik el.
2013. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nos, figyelem a dolgot és most már úgy tűnik nekem, hogy ez kívülről fáj inkább, tehát nem belülről(veséből) induló fájdalomnak tűnik, hanem inkább ideg vagy izom vagy csont fájdalom ott a gerinc bal oldali tövénél valahol.Érzékeny is kicsit érintésre, nem fáj csak olyan fura érzés...Bár az is lehet, hogy azért érzem ezt, mert már alaposan megnyomkodtam :(

2013. okt. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!