Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pete érésem ota sokat vizelek,...

Pete érésem ota sokat vizelek, menstruácios tüneteim vannak, igaz, hogy még nem késik még van egy hetem amig jöhet de vajon lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Aznap is voltam együtt a barétommal de idöben kivette és amugy is cigiyett sokat és mai napig is meg iszik vajon lehet baba...nem tudom émejgek de ritkan enni tudok hányni nem hánzok de nagyon streszes életem van

2013. okt. 26. 20:10
 1/4 Poncsákné B. Zsuzsa válasza:
Az én férjem is cigizett sokat,és nekünk úgy volt h nem az elsőt engedte hanem a másodikat vagy a harmadikat és igy is teherbe este ugyh a cigi annyira nem károsítja a spermákat ahogy mondják!Nem értem h ha tudtad h petál gondoltam arra h terhes vagyok! De az voltam! Sztem ha a peteérésedtől számitva letelik a 3 hét, akkor elvielg már késnie is kell, vegyél egy tesztez!
2013. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Poncsákné B. Zsuzsa válasza:
Bocsi kicsit értelmetlen lett mert a gyerek bele nyúlt!......peteérésed van minek feküdtél le vele?? főleg védekezés nélkül....
2013. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Poncsákné B. Zsuzsa válasza:
.....nekem is menstruációs tüneteim voltak,fájt a hasam, a cicim ezért nem is gondoltam....
2013. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
beteg lettem,nincs baj :)
2013. okt. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!