Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beadatjátok a H1N1 elleni...

Beadatjátok a H1N1 elleni oltást magatoknak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Szerintem nem lett ez kellőképpen kifejlesztve.
2009. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem. És most sorolhatnám az indokaimat, akár egy órán keresztül, hogy miért nem (a chip nincs köztük). Szerintem az, aki egy kicsit is gondolkodik, és nem csak a reklámokra hallgat, az nem adatja be magának.
2009. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
semmiképp sem
2009. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert iskolába járok és most ingyen megkaphatnánk az oltást.
2009. nov. 13. 16:14
 5/20 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ingyen kaphatná az oltást, de egyenlőre nem szeretném nagy döntés Ő még csak 7 éves.
2009. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én középiskolás vagyok. De mindenki mindent mondd az oltással kapcsolatba.
2009. nov. 13. 16:38
 7/20 anonim válasza:
47%
nem!!!
2009. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha nem vagy beteges típus, vagy asztmás, stb akkor nem szükséges beadatni, mert nem halsz bele... amúgyse feltétlenül.
2009. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Túl sokat pánikoltok ezen az oltáson, ugyan olyan gyógyszer, mint bármelyik másik és ugyan olyan influenzaoltás, mint amit 40 éve osztanak Magyarországon eddig szövődmények nélkül, csak most kicserélték benne a vírustörzset.

A WHO egy angol, független kutatócsoportja a legjobbnak minősítette a magyar oltást.

Ez csak egy szuri és csökkented vele egy nagyon szar betegség esélyét, aki volt már tényleg influenzás és nem csak annak nézett egy kis meghülést, az tisztában van ezzel. Ráadásul egy húzós influenza tüneti kezelése simán drágább, mint az oltás, pláne ha utóbbi ingyen jár.

2009. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy nem volt kellőképpen letesztelve, legyen már szíves csatolni valami dokumentumot a kísérleti eredményekről, hagy halljuk, hogy mi történt a kipróbálás alatt(szintén bizonyítékokkal), hány emberen (nem) próbálták ki, mert így csak rémhír terjesztés folyik.

Érdekes módon a "bunkó" brit kutatók, orvosok "kiváló" minősítést adtak a magyar oltóanyagra... De ők biztosan nem értenek hozzá.

2009. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!