Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz ellen mit lehet csinálni?

Stressz ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes vagyok egy hónapja a tanulás és különböző problémák miatt.Van, hogy már azt sem tudom mit csináljak, annyira nem tudok megnyugodni...Ilyenkor mindig enni kezdek, és persze nem bírom abbahagyni, utána még idegesebb leszek!Mit tegyek stressz ellen?18l
2009. nov. 15. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nehéz sajnos.Én is ilyen stresszes fajta vagyok,sőt pillanatokon belül tudok hulla ideg is lenni..

Az evés nem a legmefelelőbb,hogy levezesd,avval csak jópár plusszkilót nyersz.Vegyél illatos fürdőt,tegyél gyertyákat a kád szélére,feküdj be,és olvass egy jó könyvet.Pár csepp levendulaaroma a vízbe nyugtató hatású,de elég az illatos habfürdő is,fő,hogy ellazulj!!!

2009. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sport, és jóga. Az első a test egészségéért, a második a lélekért.

Kezeld minnél hamarabb, mert ha elmélyül mégnehezebb lesz.

Első lépés sikeres, a felismerés.

Hajrá

2009. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!