Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek gyakori kiszáradás...

Mit tegyek gyakori kiszáradás ellen?

Figyelt kérdés

Kiszárad teljesen a szám, és hozzá még gyengeség, fejfájás, izomfájdalom, sápadtság.

Iszok elegendő folyadékot mégis, kb. 2 hetente van ez.


2013. nov. 4. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit iszol?

Ne csak sima vizet igyál, és ne is csak üres teát (nekem ez szokott lenni a gond), hanem legyen benne tartalmasabb gyümölcslé is, illetve egyél leveseket!

2013. nov. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összeszedek mindig valami vírust. Leveseket, vizet, teát, néha gyümölcslevet fogyasztok. Napi 4 l is néha, mégis. Csapvízből akármennyit megtudnék inni.
2013. nov. 4. 06:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Nem vagy cukorbeteg?
2013. nov. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 vagyok, nemsokára 17

nem tudom

2013. nov. 4. 06:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és csináltass teljes vérképet, ha gyakran érzed magad szomjasnak és időnként elfog a remegés, gyengeség, lehet, hogy cukorbeteg vagy.
2013. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a labort javaslom, vérkép+vizelet.

Az is lehet, hogy valami szervi problémád van, vagy nem tudnak hasznosulni a dolgok, szóval ennek a végére kell járni. Menj el mielőbb a háziorvosodhoz és ne aggódj, ezek rutinvizsgálatok, egyik sem különösebben kellemetlen.

Addig is inkább csak ásványvizet igyál, mert egyes helyeken sajnos nem a legjobb a csapvíz, még az is lehet, hogy pluszban mérgezed magad valamivel a csapvíznek köszönhetően.

2013. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cukor betegség tünetei. Úgy hogy menj orvoshoz minél hamarább. Vérvétel és kiderül mi a bajod
2013. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!