Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek arc kiszáradás...

Mit tegyek arc kiszáradás ellen? :/

Figyelt kérdés

Kipróbáltam már nagyon sok mindent.

Volt már kifejezetten kiszáradt arc bőrre,nivea,baba,méz meg tényleg nagyon sok minden...

Voltam bőrgyogyásznál 2x adott rá ő is krémet de az se használt :/

Télen gondolom a hideg miatt.

De nyáron miért?:(

olyan rossz mikor alapozot se használhatok mert ha rakok magamra nagyon csúnya.

De pl. van néha pár olyan nap/hét mikor semmi baja majd egyik naprol a másikra teljesen kiszárad.

(számkörül,orrom alatt/mellett és a szemöldököm között de a homlokomon és az arcomon is látszik csak az nem annyira drasztikus.. )

Valakinél valami jól bevállt praktik?

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. aug. 9. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is általános használatra: Neogranormon vagy Bepanthen. Ezek kicsit zsírosabbak, remélem használnak majd ;)
2012. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok folyadék,felszíni vízhiány lesz.
2012. aug. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B. Petra ***** válasza:

A drogériás termékek semmit nem érnek, ha kicsit is az átlagtól eltérő a bőröd.

Én egy gyógyszertári, professzionális márkát ajánlanék, a Bioderma-t, például ez a krémjük szuper, ha nagyon száraz a bőröd, télen én is ezt használom!

[link]

2012. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítsègeket! :)

A krémet pedig kifogom probálni. (:

2012. aug. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!