Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ősszel gyakoribb a fejfájás?

Ősszel gyakoribb a fejfájás?

Figyelt kérdés
Mióta bejött az ősz meg, ez az össze-vissza időjárás nagyon sokat fájt a fejem. Rám ez kevésbé jellemző, max szeles időben szokott fájni, de akkor nagyon. Frontérzékeny is vagyok úgy hogy egyenlőre ennek tudom be.. Valakinek hasonló tapasztalat?

2013. nov. 8. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem magas a vérnyomásod?

Igaz frontok jönnek és mennek napok óta, de ha nem szoktad mérni a vérnyomásod, akkor nem ártana fejfájáskor megmérni.

2013. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam mérni és nekem mindg inkább alacsonyabb volt a vérnyomásom.Általánosságban 107/65. Egész életemben ilyen alacsony volt..
2013. nov. 8. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a frontoktól fáj, egyik nap hideg, másik nap melegferont van már napok óta, esetleg megfáztál, nekem a nátha kitörése előtt szokott napokig erős fejfájásom lenni.
2013. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. A migrént,migrén jellegű fejfájást provokálják a frontok,ezért ősszel és tavasszal sokat szenvednek a fejfájósok.
2013. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Ilyenkor sok a front, sajnos. Egyik nap 25 fok, másik nap pedig fagy... Szuper.
2013. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!