Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék ez ügyben? Már...

Mit tehetnék ez ügyben? Már nagyon ki vagyok borulva.

Figyelt kérdés

A papám - amióta az eszemet tudom, és még sokkal régebb óta - hónapról hónapra teljesen részegre issza magát. Olyan ciklusszerűen: egy hónapban 7 napig részeg, majd két hétig tiszta, aztán újra kezdődik az egész. S mindeközben nagyon udvariatlan, kiabál mindenkivel, bunkó, ésatöbbi... nagyon kiakasztó, szegény anyám és nagynéném már sírnak, annyira megbántja őket az apjuk. Orvost nem lenne érdemes hívni (itt már nem segít), kórházba a papám nem vonul be, mást meg mit lehetne tenni? Gondoltam arra is, hogy eldugom (vagy eldobom) az üvegeit, de félek, hogy venne újat. Kérlek, ha tudtok, írjatok, hogy mit tehetnék, mert ezt már nem bírjuk sokáig... a papám 70 éves múlt.


13 éves lány


2009. nov. 16. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnétek a családsegítő szolgálathoz. Hátha van ötletük. Meg rá kéne jönni, hogy miért is csinálja. Bár 70 évesen már...hát nehéz ügy. Együttérzek veled!
2009. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!