Mit tehetnék? Ki vagyok borulva a suli miatt!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 2008-ban kezdtem a középsulit, de magántanuló lettem. (nem írom, miért) 2009 augusztusában volt vizsgám, és akkor görög irodalomból megbuktattak, és meg is aláztak - 20 ember előtt. ^^ Azóta nem voltam abban a suliban. Szeretnék nyelvi, vagy emelt biosz tagozatra járni, mit kell tennem, hogy ez összejöjjön? Lehetőleg Budapesten. Akit érdekelnek a részletek, a segítség nyújtása érdekében, szóljanak, és írok privit. Köszi!
2010. aug. 7. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdemes lenne felkeresned egy másik iskolát (pl barátnő, ismerős révén), és rákérdezni náluk, hogy mi a teendő, ha hozzájuk szeretnél járni. Nyelvi tagozat már nagyon sok helyen van, bioszt nem tudom, de a legtöbb helyen fel lehet venni emelt biosz faktot, hogy le tudj belőle emeltszinten érettségizni!
2010. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor a 9. évfolyamban megbuktattak és nem pótvizsgáztál. Ez annyit jelent, hogy nincs meg a 9. évfolyamod.


Keress olyan iskolát, ahol nyelvi/bioszos osztályok indulnak és iratkozz be a 9. évfolyamra.


Nem tudom, hogy ennyi idő elteltével, lehet-e pótvizsgázni máshol, hogy meg legyen a 9. évfolyamod.Egy biztos, igen erős (orvosi, hatósági) igazolással kell előállnod, hogy , miért nem jelentél meg a pótvizsgán.Talán akkor pótvizsgázhatsz. NEM TUDOM, mert sok idő telt el azóta!!!!


Ha nincs, akkor érvénytelen a 9. évfolyam !!!

2010. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pótvizsgán buktattak meg. Májusban volt negyedévi, de akkor beteg voltam, és nem tudtam bemenni, így augusztusban pótvizsga, de megbuktattak...
2010. aug. 8. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!