Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek akkor én most...

Szerintetek akkor én most depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 éves lány vagyok. Az a helyzet, hogy nyáriszünetben szinte végig egyedül voltam mert anyukámmal élek egyedül, ő meg nagyon sokat dolgozik. Akkor nagyon depressziós voltam, ki sem keltem az ágyból, csak sírtam, nem volt jó kedvem egyáltalán, úgy éreztem nem akarok iskolába se menni, bár ez fura mert mikor visszamentem az iskolába azóta nem vagyok depressziós, pedig nem szeretek iskolába lenni, nem szeretem az embereket, közben a barátnőmmel meg tök jól elvagyok,. Szóval nem értem mi a bajom.. Most ezen a héten szerdától nem voltam suliban, és egész kövőhéten nem leszek mert elrepedt a nagylábujjam, és nem állhatok(nem is tudok) lábra. És megint olyan érzésem van, hogy kezdek depresszióba esni, hogy senki sem szeret, a legtöbb ember örülne ha nem is léteznék. Sokszor vannak ilyen gondolataim, de most folyton ezen jár az eszem,. Szóval akkor nekem a magánytól lesz depresszióm, vagy akkor jön elő amikor egyedül vagyok?
2013. nov. 9. 02:14
 1/2 anonim válasza:
Szia! Detto ugyanez, annyi különbséggel, hogy én 18 vagyok. Én is rendszeresen ezt érzem, de csak, és kizárólag akkor mikor egyedül vagyok itthon, sokáig, vagy éjszakára. Én inkábbb úgy kezelem a helyzetet, hogy megpróbálom elkerülni hogy egyedül legyek itthon. Bár ez a te esetedben kiesett, szerintem hívj fel magadhoz egy barátnődet, csináljatok valami érdekeset, nézzetek filemt, tanuljatok együtt, vagy csak egyszerűen beszéljétek ki a mai pletykát :)
2013. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Én meg éhes vagyok!
2014. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!