Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy mivel ma szombaton irom ezt a kérdest, körülbelül hétfő-kedd óta fáj a fejem, nem nagyon de egy kicsit ugy szurkál meg hasonlo érzések és ez ma szombatig kitartott vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam azon is hogy esetleg elfeküdtem ..

-mert rosszul van a párnám vagy hasonlok /megigazítottam , nem segített/

-viszont én kondizom a mellettünk lévő faluban ahova eddig sapka nélkül jártunk átt hisz nem volt olyan szeles az idő talán attol ? /tegnap vettem fel sapit ma ugyan ugy fáj/

-igazából a tarkómnál fáj jobban de azon is gondolkodtam már hogy a lapockám eléggé fáj mert izomláz van benne az edzésktől és az esetleg a tarkomra is 'fel hathat' ?!


Vagy esetleg csak egy szimpla forontról van szó ebben a 'remek időben' ?! mert a tv-s kiirást láttam: fejfájásra számíthatunk ! .. azért aggódom mert elég sok rossz volt mostanában a környezetemben ami ilyen betegségek tüneteként szerepelt és félek eléggé..

Egyébként nem vaógyok az a nagyon fejfájós de azért előfordul a táska hordása miatt stb..

Tehát elég tanácstalan vagyok , kérlek segítsetek véleményetekkel !


2013. nov. 9. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Takarodj orvoshoz.
2013. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged , de nemtudom anyukád büszke e rád hogy ilyen szépen tudsz egy segítséget kérő emberrel kommunikálni :) !!
2013. nov. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!