Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal alhasi szúró fájdalom, mitől?

Bal alhasi szúró fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hete, pont peteérés óta van, hogy bal oldalt az alhasamba erős szúró vagy menstruációhoz jellemző fájdalom jelentkezik. A szúró a legrosszabb, ilyenkor olyan mintha egy kést szúrnának az alhasamba. Először arra gyanakodtam, hogy petefészek gyulladásom van, de nincs lázam, se hányingerem.. igazából csak a fájdalom szokott néha jelentkezni, de akkor erősen. A másik még a felfázás amire gondoltam, mert ebbe a hol meleg-hol hideg időjárásban könnyen fel fázhat az ember, viszont nem járok gyakran pisilni. A múltkor még a derekamba is kisugárzott, azt hittem, hogy akkor fog megjönni mert teljesen olyan érzés volt. Terhes sem lehetek. Volt már valakinek hasonló? L/22
2013. nov. 17. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha "felfáztál"volna ,akkor a fájdalom a húgyhólyag környékén jelentkezne,azaz az alhasadban középen,illetve a deréktájból kisugározva,de ezt a deréktájat értsd úgy,hogy egészen fent a bordák alatt lenne. Valószínű,hogy a petefészekkel van probléma. Még gyulladás is lehet,nem mindig jár klasszikus tünetekkel. De lehet egy cystád is. Nem ártana nőgyógyászhoz menni,ha a menzeszed után sem múlik el.
2013. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp szeretnék elmenni orvoshoz, ha ez a probléma a menstruáció után sem múlik. Remélhetőleg utána megfog szűnni.
2013. nov. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!