Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Legnagyobb gondom a felkelés...

Legnagyobb gondom a felkelés és egyre nagyobb gondot okoz. Hogy lehet javítani rajta?

Figyelt kérdés
Évek óta a nap legnehezebb része felkelés. Viszont az elmúlt időkben ez már nagyon kihatott rám. Hétköznap 5-ből legalább 3-szor elalszom. Ebből fakadóan rendszeresen lekésem az első órát az iskolából (szerencsére az osztályfőnököm toleráns, valamint gyakran rá lehet fogni a vonatra). Átlagosan este 11-kor fekszem le és reggel fél 6 körül csörög először az óra. Ma már 5db ébresztő van beállítva, de így is gyakran képtelen vagyok felkelni és ez elég nagy gondokat okoz. Hétfőn és Szerdán edzésekre járok (küzdősport/harcművészet) mely igen csak lefáraszt így a másnapjaim teljesen reménytelenek. A hétvégi napokon amikor pihenhetnék, de akkor se tudom megtenni mert Szombaton zenekari, valamint vasárnap szalagavató próbáim vannak, így szintén korán kell kelnem. Nem találok kiutat. Kiváló tanuló voltam tavaly, idén már annyira kihat rám ez a dolog, hogy már egy könyvet nem tudok elővenni tanulni (csak a matekot, valamiért az vonz). Ezzel kiegészítve: amióta az alvással kapcsolatos problémáim megnőttek, olyan szinten romlott a képességem, hogy "tanuljak", vagy akár csak kitakarítsam a szobám vagy bármit véghez vigyek. Mindent csak halogatok és ezt erre a gondra vezettem vissza. Ha ez így halad tovább félek nem lesz jó vége. Milyen tanácsot adnátok?
2013. nov. 20. 23:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
erre van a amfetamin
2019. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!