Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye ez nem komoly? Infarktus...

Ugye ez nem komoly? Infarktus vagy szivroham előjele nem lehet, vagy igen? Még fiatal nő vagyok!

Figyelt kérdés
Elkezdett fájni a bal karom ,de nem az egész ,hanem csak itt-ott és nem állandóan,valamint a mellkasom is szúrt egy kicsit!
2009. nov. 19. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély. Nekem is sokszor szúr a mellkasom, de voltam szívultrahangon és azt mondta a csávó hogy ez nem a szívtől van. Inkább a gyomor vagy tüdő tünetei lehetnek...
2009. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor a bal karom miért fájt?
2009. nov. 19. 18:24
 3/9 anonim válasza:
gerincproblémák is okoznak gyakran mellkasi fájdalmat fiataloknál
2009. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat mérted mostanában?
2009. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A vérnyomásomra szedek csökkentőt mert valamivel magasabb a kelleténél de nem vészes! Viszont gerincferdülésem az van!
2009. nov. 19. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is:ne pánikolj,mert a végén ettől lesz valami bajod!:)

Én 32 éves nő vagyok,én is szedek a vérnyomásomra csökkentőt,ugyanúgy,mint te,mert egy kicsit magasabb.És mostanában,pár napja,ugyanilyen tüneteket produkálok,mint te.Szúrkál a szívem tájékán,zsibbad a bal karom,sőt néha nagyon fáradt vagyok,a fejem is fáj.

Ez az idő miatt van.Melegebb a megszokottnál,és gyorsan melegszik-hül.Megterheli a szervezetet.Ha nagyon para van,akkor menj be az ügyeletre(ahogy én),ott hirtelenjében csinálnak ezerféle vizsgálatot,és megnyugszol teljesen.Fő,hogy megnyugodj,nem tesz jót a vérnyomásodnak ha stresszelsz!Nyugi!:)

2009. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívinfarktusnál: bal karba és vállba sugárzik a fájdalom.
2009. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. nov. 20. 08:27
 9/9 anonim válasza:
A férfi és a női szívinfarktusnak más előjelei vannak (akár hetekkel előtte). Írd be a googlebe "női és férfi szívinfarktus előjelei" és ott választ kapsz. Ma már több nő hal meg szívinfarktusban mint férfi, mert az orvosok nem ismerik fel. Érdemes utánanézni!
2011. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!