Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiatal lányról, aki nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Történetesen róllam van szó. Mellesleg utálom a romantikát,nyálas összeborulásokat és a virágot meg ehhez hasonló ajándékokat.Barátnőmnek több mint két éves kapcsolata van,én viszont beleőrülnék ha ilyen fiatalon ilyen hosszú kapcsolatom lenne.Úgy gondolom bőven ráérek 23-25 éves koromba komolyabb kapcsolatot kialakítani. Volt már egy-két fiúm de egyikse tartott tovább 3 hónapnál, de nem is bánom. Szeretek flörtölgetni és pasikat megbámulni, az az igazság:D Mielőtt valaki lehordana mindenfélének még szűz vagyok...

Mit gondoltok éretlen lennnék csak azért mert nem akarom magam fiatalon lekötelezni?

16/L


2010. aug. 28. 11:38
 1/6 Seraph ***** válasza:
Abszolút. 23-25 éves korban az ember már a családot kezdi tervezgetni. Neked viszont egyszer bele kell tanulnod a tartós kapcsolatba, hogy az hogyan is zajlik. Ha nincsenek tapasztalataid, akkor lehet hogy majd az akkori barátod bele fog unni a kapcsolatotokba és otthagy három hónap után. Gyanítom szerelmes sem voltál még, ami viszont szerintem gond. Ebben a korban kell az első diákszerelem és az első csalódás. Hidd el, többet ér egy egy éves kapcsolat ahol lelki társi viszony is van, mint egy három hónapos kaland.
2010. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen éretlen vagy. Ami nem baj! Inkább legyél tartózkodó, és várd meg amíg "beérsz" minthogy beleszaladj valami butaságba, amit nem is lehet kapcsolatnak nevezni. Valaki még örülni fog annak, hogy ő taníthat meg szeretni.
2010. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi probléma.
2010. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem sem volt még hosszú kapcsolatom..de most úgy néz ki, hogy lesz:) legalábbis most úgy érzem, hogy megtaláltam az ideális partnert. persze nem gondolok arra, hogy hozzá is fogok feleségül menni, meg minden, de jó vele lenni és ha rajtam múlik ez most nem 2-3 hónapig fog tartani. szerintem majd nemsokára te is találsz egy olyan embert, akiről ezt fogod gondolni :)

17L

2010. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te korodban így normális... Attól, hogy manapság minden korodbeli érett nőnek hiszi magát... Ráérsz még felnőttnek lenni, élvezd ki, hogy fiatal vagy!
2010. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj. főleg 16évesen nem. ha meg beleszeretsz valakibe azzal akkor úgyis komolyabban akarod majd, akkor meg majd úgysem akarsz másra nézni :) így megy ez :)
2010. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!