Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal korban (15-16) szövődöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korban (15-16) szövődött komoly (4-5év) kapcsolatok nem tartanak örökre? Gyakran törik rá a felekre a "kiélhetnék"?

Figyelt kérdés
vagy ez így is van rendjén?:)
2010. dec. 25. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha tart is, utána nagyon rossz lesz, mert ugyebár nem pasizott/csajzott, nem is tudja hogy kell...
2010. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A közvetlen környezetemben 3 ilyen kapcsolat van.

2 csajt közülük már levarrtam....

2010. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez bizonyos szempontból "szép", de más szempontból pedig hátrányos, mert valóban "kimarad" az ember rengeteg élményből, tapasztalatból, ami nehezen pótolható.

Ugyanakkor lelki alkattól is függő ez. Van aki nem bánja meg, és nem lesz hűtlen (talán), és van aki igen, de nem derül ki... :)

2010. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Náluk is csak simán elmúlik a szerelem, ahogy a felnőtteknél is. Csak a felnőttek, ha már házasok sokszor nem válnak el "csak" azért, mert elmúlnak az érzéseik.

Az hogy elmúlik a szerelem, tényleg mindig úgy van rendjén. A komoly kapcsolatok nem is a kiélhetnék miatt fejeződnek be, hanem emiatt.

2010. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát figyelj, drága testvérem! Én sosem szerettem ki senkiből? Érted ezt? SOHA SEM SZERETTEM KI SENKIBŐL.
2010. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen én ilyen génhibás vagyok, hogy nem múlik el nálam a szerelem, akárhogy is próbálom, hogy elmúljon.
2010. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tartanak örökre mert búzi vagy
2010. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem szuleim 15 evesen ismerkedtek meg az iskolában.

Aztóta van 2 gyerekuk,en meg a tesóm,es nagyon jól megvannak...

12 L

2010. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Többségében nem tartanak örökre (de kivételek akadnak), és lehet, hogy csak 30 évesen döbben rá egyikük, hogy nem élte ki magát. Innentől kezdve a másik azért készül ki, mert ennyi idő után dobták, a szakító fél jobb esetben pótolja az elmaradását, rosszabb esetben soha nem fogja megtalálni önmagát!
2010. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Van szerelem ami gyerekkorban kezdődik és a sírig tart, és sajnos van, aki még 30 évesen sem tud megállapodni. Ez a "kiélés" nevű valami meg csakugyan egyénfüggő. Nekem pl. nincs szükségem arra, hogy minél több csajt megdugjak meg ilyenek. Egy rendes párkapcsolat talán maga a halál, vagy miért kell "kiélni" előtte magunkat?

19/F

2010. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!