Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék fiatal, de komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fiatal, de komoly, érett (érzelmileg és szellemileg) lányokra lelni, hol keresgéljek?

Figyelt kérdés
Tudom: vidéken, de az sajnos nem opció, távkapcsolat nem működik részemről. 26F
2011. aug. 16. 07:15
 1/6 anonim válasza:
Az biztos, hogy ne a chat.hu-n :)
2011. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Könyvtárakban. :D Egyébként bárhol rájuk lelhetsz, nincs meghatározva, h pl erre a fősulira csak komoly és érett lányok járnak, stb.


29/F

2011. aug. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyed nem teszi lehetővé?
2011. aug. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mármint mit nem tesz lehetővé? A vidéket vagy a normális lányokat? :)


Hát ennél több válaszra számítottam:(

2011. aug. 17. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárhol találhatsz rendes lányt. Ők nem növények hogy csak könyvtárakban nőnek...
2011. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát figyelj, én erre nem tudok sok mindent mondani, az én osztályomban van pár csaj akik felnőttnek hiszik magukat, de gondolom nem ilyesmire gondoltál, nem tudom, de ha azt mondom neked hogy szentendre most ide fogsz költözni hogy legyen egy barátnőd, nem hinném:)) 26 éves vagy? akkor szerintem már volt elég sok barátnőd...szerintem ne akard annyira keresgélni az igazit, néha a véletlen műve.:)

Egy tanács: az élőben keress egy aranyos csajt, ne neten!

2012. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!